Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet hogy a párom lekódolta a telefonját és állandoan irogat, ide gyk-is meg ki tudja meg mire. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Un teged.
2014. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
talán flörtölget itt idegen lányokkal, mint olyan sokan teszik. de lehet hogy rólad, veled kapcsolatban tesz fel kérdést, én nem akarja hogy ezt meglásd.
2014. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudja,hogy megnézed és ezért kódolta

lehet velem is beszél itt:)

2014. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2

Milyen rendes vagy:)

2014. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És te mit csinálsz épp? A gyk-t nem csak megcsalásra lehet használni.
2014. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lányról van szó!
2014. szept. 6. 23:25
 7/15 anonim ***** válasza:
4-es, most miért? hát nem lehet tudni. sajnos nekem is olyan sok aberrált írkál hogy mi van rajtam, meg ilyen szarságok, holott csak válaszolok itt a kérdésre ha tudok. de vannak ilyen beteg állatok. sosem tudni sajnos.. de lehet hogy csak azért kódolta mert a csaj nézegeti mindig a telóját. nem pont a gyk miatt
2014. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha lányról van szó, akkor is lehet ugyan az. netán van valami olyan dolog amit neked nem mer elmondani, valami kínos dolog, és nem is akarja hogy tudj róla
2014. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom mert szüksége van személyes térre, és túlzásba viszed a féltékenykedést.
2014. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen csak o ugyan ugy belenez a telomba tudom jol mert szoktam latni neha mikor este bemegyek a szobaba vagy nem ugy van ott a telofon ahogy hagytam!!! S o van felhaborodva hogy akkor neha en is belenezek foleg hogy soha nem akar elmondani semmit sem!!!!
2014. szept. 6. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!