Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretek egy lányt,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt,1 honapja beszélünk, heti 2-3 szor találkozunk, de ahhoz hogy ez komoly kapcsolat legyen nem tudom mit tegyek? :/csak idő kell ehhez vagy micsoda? (nem volt sosem komoly kapcsolatom)

Figyelt kérdés
kicsit visszafogottabb ,mivel volt az életében elöttem egy ember, aki kihasználta.... én viszont tüzbe tenném érte a kezem :/ idöközben kiderült hogy ő is szeret... :/ mi az a végső fázis amivel ezt be kell fejezni? egy csokor rozsával valljak szerelmet neki? jövő héten moziba megyünk az alkalmas erre...???? várom válaszokat!

2014. okt. 5. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátomat is heti 2-3-szor láttam, de már 3 éve ismertem mielőtt kapcsolatban voltam vele. Velem is ez volt, kihasználtak. Igazából mindig megnevettetett, számíthattam rá bármiben. Többször haza is kísért.
2014. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezzel arra célzol hogy éveket várjak? :/ nem azért ,de ennek nem kéne hamarabb lemenni? :D konkrétan az én kérdésemre kértem választ nem egy keresztkérdést... :D
2014. okt. 5. 13:52
 3/4 catsandhs válasza:
Hát szerintem csókold meg, vagy nagyon romantikusan puszild meg (megfogod az arcát és odahajolsz hozzá vagy csinálj bármi cukit) de ha megcsókolod akkor szerintem egyértelmű lesz a kapcsolatotok VAGY kérdd meg, hogy legyen a barátnőt, tudod a csajok odavannak az ilyesmikért :) remélem segíthettem.
2014. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kérdezzem meg hogy lesz e a barátnőm? csok az már most is megvan már nem is én adom hanem ö kezdett el folytogatni és szabályosan leharapni a fél fejem xdd :)
2014. okt. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!