Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb: ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb: ha valakinek sok kapcsolata volt de, egyik sem hosszú életű, vagy hogy nagyon kevés, de mindegyik sokáig tartott?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogymár ne tudd eldönteni magadtól...
2014. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi szerintem. :)

Vagy is nekem biztos az! :)

2014. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi.

Az előbbi alapján az illető elég összeférhetetlen lehet...

2014. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) azért nem tudom eldönteni,mert nekem még nem volt :/
2014. okt. 8. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Így önmagáan egyik sem jó vagy rossz. A párkapcsolat hossz vagy száma nincs egyenesen arányban annak minőségével, komolyságával.


Lehet, hogy az 1.számú csaj tök normális, de balfékekkel van körülvéve, és ezekkel randizott-rövid ideig mert azért ennyire nem hülye


az is lehet hogy a 2.számú lány egy durva vadállat mellett élt jó sokáig, akivel napi szinten törték a tányért, csalták egymást fűvel-fával, volt zarolás, narkó, ami csak kell és fejben totál krepa a csaj.


Most akkor ennek tükrében melyik kéne? Naugye.

2014. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, az illető milyen típus, és milyen kapcsolatokról van szó. Pl. a hajára kenheti a pár hosszú kapcsolatot, ha mindegyik szar volt, csak nem mert belőle kilépni.


Én a magam részéről, a magam habitusához egyértelműen a kevés, de hosszú kapcsolatot preferálom, ha jók.

2017. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!