Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

6 éve nem találkoztam a csajjal,nagyon jól éreztük magunkat,csak akkor volt barátnőm és csak barátok lehetünk de a sors újra össze hozót minket,és most már több lehet mint barátság,de kicsi távolság van köztünk.le írok párat amit szoktunk beszélgetni a csajjal facebook-on Nagyon várjuk mind ketten a tallit.

Én írtam a csajnak kár nem tudok repülni mert ha tudnák ott lennék melletted,Csaj írta nekem ez kedves tőled de én is.Szoktunk áll mondni egymásról szépeket,és várja ö is hogy valóra váljon az állom.Én írtam a csajnak El lennék veled a suliban,Csaj írta nekem ö is ellene velem a suliban.Nagyon hiányzunk egymásnak.Csaj írta áll mos,Én írtam a csajnak ha el alszol lehet ott leszek melletted,a csaj írta nekem bár úgy lenne de jobb lenne most lennék ott mellette.És sokat gondolunk egymásra,és mind a ketten együtt akarunk lenni.Csaj mondta helyes vagyok.Én írtam a csajnak te vagy a legfontosabb az életemben,csaj mondta nekem neki meg én.Ezt a kérdést a csaj tette fel nekem,ha találkozunk akkor mit csinálnák először vele????????Vagy mit mondanák?????? Én írtam a csajnak nagyon szépet mondanák és az érzés szerintem tetszene,csaj írta szerinte is,ö csak annyit mondott hogy ö mit csinálna velem hát nem is tudja!!!!!!!. Egy szer sikerült ki szednem belőle,mint áll módot rólam mert titkolja és ezt írta a csaj te meg én kettesben egy tóparton sétáltunk.Szoktuk egymásnak mondani unatkozunk,de ha együtt leszünk akkor nem unatkozunk.Írta nekem a csaj hogy fáj a hasa,Én írtam csajnak meg gyógyítom,Csaj kérdezte hogyan gyógyítom meg,Én írtam csajnak adok rá egy puszit,csak most nem tudok,amikor veled leszek akkor adok rá egy puszit.Kérdezte csaj tőlem ha együtt leszünk és ha akkor nem fog fájni neki,Én mondtam a csajnak akkor is adok rá puszit.Tegnap voltam fodrásznál a csaj kérdezte tőlem milyen lett a séróm,mondtam a csajnak rakok fel képet és tetszett neki.beszélgettük már a csajjal hogy le megyek hozzá,és ott is alszok nála mert nem tudnák haza jönni,és másik nap ö jön le hozzám,és ö alszik nálam és elhívtam vacsorázni és filmet nézni,Várja már és tetszik neki.



2014. okt. 16. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
ez már az, gratu. adhatnál tanácsokat a rusnya srácnak
2014. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!