Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kideríteni hogy tényleg szerelmes-e egy bizonyos lány belém?

Figyelt kérdés
Egy munkatársnőm azt állítja már 1 hónapja hogy szerelmes belém, nem csak nekem mondja hanem a munkatársainknak is, mondani könnyű én azt mondom, de valahogy nem hiszek neki, mert van 1-2 más dolog is amiben már hazudott nekem és eltitkolt előlem dolgokat, bízni nehéz.... hogy tudnám kideríteni hogy tényleg szerelmes-e ?

2014. okt. 24. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesmárolod.
2014. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerelmes? Max csak szimpatizál nem? Nem feltétlen szerelmes az ember, ha kedveli a másikat gondolom már nem vagytok gyerekek ha munkatárs ráadásul sok a pletykás száj egy munkahelyen...
2014. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Házinyuszi-azonnal kuka mindig.
2014. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk munkatársak, 3-4 hónapja kavarunk is, de 1 hónapja azt állítja hogy szerelmes, azóta már le is feküdtünk párszor, de összejönni nem merek vele mert nem tudok bízni benne, és hát egy kapcsolat alapja lenne a bizalom.
2014. okt. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!