Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 5 éves barátságom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 5 éves barátságom egy lánnyal, és most az utóbbi időbe szerelmes lettem. Gyakran van hogy megöleljük egymást,1-1 puszi és múltkor kézen fogva sétáltunk de többször is hangsúlyozza hogy csak barátságot akar.14/F?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Egyszerűen félek hogyha megkérdezném vége lenne mindennek.

2014. okt. 29. 14:16
 1/9 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Ha nem kérdezed meg soha nem fog kiderülni. Kivéve ha ő lép.
2014. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
B+ ezt mi honnan tudjuk? Te ismered, te barátod. .... ez kész xd
2014. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátságot akar. 1-2 év múlva esetleg már gondolkozhat olyanon, hogy veled akar-e lenni.
2014. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez elég rossz nekem is volt már ilyen:/ és olyan is volt hogy tőlem kérdezte meg az egyik legjobb barátom és eltávolodtunk egymástól... ha hangsúlyozza hogy barátságot szerezne, akkor az úgy is van.. és biztos érzi hogy kezd több lenni és ezért mondta
2014. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Netora válasza:
Nalam is ugyan ez volt 5-6 eves baratsag hasonlo dolgokkal en ra kerdeztem nemet mondott es azota sokkal jobb a baratsagunk :) probald meg hajra
2014. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam, elnézést. Arra akartam kitörni hogy én elmerném mondani de a lány kijelentette hogy ő nem szeretne egyenlőre szerelmet senkivel sem. És attól félek hogy tényleg valóban eltávolodnánk, amit nem nagyon szeretnék..
2014. okt. 29. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kézen fogva sétáltok és volt puszi is, akkor nem értem... Hogyhogy nem akar semmit? Ez gyakorlatilag már kapcsolat, főleg ebben a korban.
2014. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem... Csak nem bírom elégszer hangoztatni hogy nem akarok kockáztatni mivel így most oké, de lehetne jobb is/rosszabb is..
2014. okt. 29. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Varj a dugassal , ne siess. Inkabb varj meg mert ugy romantikusabb . Hidd el jobb neked. Kell hogy nőjel meg
2014. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!