Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megcsal a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a barátom? A többi lent. Kicsit hosszú, de remélem elolvassátok és elmondjátok a véleményeteket.

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a féltékenykedő lány, sem az aki nem merné megmutatni a barátnőit a barátjának...direkt bemutattam mindnek stb..sajnos úgy hozta, hogy én Angliába költöztem, barátom meg otthon maradt.Elmesélte, hogy volt egy álma, hogy 3asba csinálja velem meg a barátnőmmel, nem zavart, csak álom, addig nem baj.

Egyszer skypeon elkezdte, hogy mondania kell valamit, én meg már elkezdtem izgulni, hogy: juuu okéé:DD...erre elkezdi, hogy ráírt a barátnőmre, hogy benne lenne e a 3asba és hogy én mit szolok hozzá?..Akkor szakítottam, de könyörgött, hogy fogadjam vissza és hogy bebizonyitja h bízhatok benne..

Rendben, 1 hónap után ugyahogy visszajött a bizalmam, haza utaztam 1 hétre, Magyarországra.

Csináltunk egy házibulit, ahol szintén ott volt az a barátnőm meg a barátom.

Es egymást csikizték, kergették, barátom még harapdálta is a lábán, karján stb...

Eléggé szíven ütött mert azt hittem, hogy égni fog a pofájáról a bőr, de nem...

Szerintetek ez már megcsalásnak számit?

Lehet, hogy nem volt csók meg ilyenek, de nekem a harapás már akkor is túl intim,,,főleg, hogy ott vagyok..de közbe meg hacsak egyszer is szoba hozok egy fiú haveromat, akkor a barátom már egyből kiakadt, hogy mégis, hogy merek másokkal ismerkedni..

Tudom, kicsit hosszú..de remélem elmondjátok a véleményeteket, mert kissé már összevagyok zavarodva és nem akarom hogy az 1 éves kapcsolatom vége legyen.

Előre is köszönöm:)



2014. nov. 4. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén????? szerintem nem meg csal hanem már meg csalt!
2014. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé de nem kicsit!
2014. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni,Te érzed! Te láttad,általában jók a női megérzések,én mindkettővel elbeszélgetnék 4 szem közt,nem számonkérően,csak finoman,barátilag.
2014. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mi fér bele nálad egy kapcsolatba. Nekem már sok lenne ez is, amit leírtál, nem mellesleg azzal a "barátnővel" is érdemes lenne elbeszélgetni...

Amúgy, ha nem csak fantáziált az édes 3-asról, hanem lépéseket is tett ez ügyben, akkor nem hinném, hogy ő az a hűséges fajta lenne...az viszont könnyen meglehet, hogy azért akarta újrakezdeni, mert bár igaz, hogy 3-asban nem lehet, de azért egy nő is több a semminél...

2014. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Idióták... azért mert játszik egy haverjával rögtön megcsalja stb... primitívek
2014. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát eléggé laza a kapcsolatuk, ha nem csalt meg. Én sztem rá se néznék más csajra, ha ott lenne a csajom, vagy legalábbis nem feltűnően stírölném.
2014. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös: elképzelhető, h nem csalta meg, de ilyet sztem 100-ból 1 csinál a bnője mellett egy másik csajjal, sőt még ennyi se. Ha rokoni kapcsolat lenne köztük, akkor oké, elnézi az ember, de így azért eléggé szarul eshet, ha nem csalta meg akkor is.
2014. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös kíváncsi lennék a pofádra amikor a barátnöd/barátod harapdálná a másik fél combját/karját és hogy hirtelen mi megy át azon a szűk agyadon.
2014. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En nem tudom, en magamat ismerve mar reg otthagytam volna. igy elso hallasra szerintem ez mar tul sok. valami vonzalom biztos van koztuk, ha nem is ketoldalu, a baratod felol tuti.
2014. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emberben legyen tartás! Személy szerint még ha tetszene is nekem a csajom valamelyik barátnője, vagy csak szimpatizálnék vele, nem mennék ilyen messzire, inkább kerülném azt a harmadikat. Persze én szeretem a barátnőmet, de a te pasid... Ha ilyeneket művel, nincs tekintettel rád. Az meg már régen rossz.


(29F)

2014. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!