Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz párkapcsolatban éltem 3 évig. Ez volt az első hosszú kapcsolatom. A végére már elidegenedtünk egymástól és az egykori párom egy másik férfinél kereste a boldogságot. Ennek ellenére nem tudott megválni tőlem, szóval gyakorlatilag belekényszerített, hogy én szakítsak vele. Hogyan tehetem magam túl rajta? Állandóan ezen örlődöm.

2014. nov. 5. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts még vele minden kapcsolatot és keress valaki mást. De teljesen elfelejteni úgysem fogod.
2014. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adj magadnak időt! És elfoglaltságot, amin tud járrni az agyad-találj egy új hobbit, mozogj többet, olvass, nézz filmeket...egyéniségedtől függően.

És egy bizonyos idő után, ismerkedj, ismedkedj, és ismekedj!

Egy idő után nem fog annyira fájni. Az első hozzászólóval, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot, abszolút egyetértek!

2014. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval ismerkedj...csak nem tudtam leírni normálisan, előző voltam! :)
2014. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, csak lépj tovább.
2014. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!