Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és komplikált a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődött, hogy eleinte nem voltunk osztálytársak, és egy táborban jöttünk össze.A nyári szünetben nagyon kevésszer találkoztunk, de ez nekem elég volt, hogy nagyon beleszeressek abba a lányba. Mikor kezdődött az iskola és oszt. társak lettünk, elméletben szép lassan szakítottunk, de én még most is szerelmes vagyok. Most lenne egy alkalom az újrakezdésre...de én ezt szeretném megtagadni...mivel szeretném ismételten beleélni magamat egy lehetetlen kapcsolatba. Tehát újrakezdhetnék egy kapcsolatot egy lánnyal, akibe teljes szívemből szerelmes vagyok, de nem akarom megtenni, mert tudom, hogy csak fájdalmat okoznánk egymásnak... Helyes ez így?

2014. nov. 12. 08:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*mivel nem szeretném ismételten beleélni magamat egy lehetetlen kapcsolatba
2014. nov. 12. 08:39
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj én az a fajta lány vagyok aki nem szokott belezúgni nagyon senkibe mert rossz tapasztalataim vannak és most van egy pasim 6 napja és őrülten szerelmes vagyok mint még soha tegnap találkoztunk harmadjára és már smárolunk ezerrel... előre látom h depi lesz a vége de annyi boldogságot kapok cserébe h megéri de legbelül tudom h nem vagyok normális
2014. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mérlegeld azt is, hogy megbánod ha elszalasztod a lehetőséget. Nehéz a kérdésed különben, mert te ismered a körülményeket, te tudod felmérni, hogy mennyire valószínű, hogy esetleg megint nem működne.

Nem tudjuk mik voltak az előzmények, de nem kéne így előre leírnod, hogy lehetetlen kapcsolat.

2014. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!