Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?! 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! 18/L

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a párommal, és eddig mindennap találkoztunk, 1 hete találkozunk 3 naponta, minden este nagyon hiányzik, de reggelente alig-alig gondolok rá, várom hogy hívjon de nem nhívott két napig, aztán inkább felhívtam én, és mondtam neki hogy eléggé megfeletkezett rólam, látom nem nagyon hiányzom.

Azt mondta: Ez nem így van, csak nem volt ideje feltölteni a telefonját tölteni.( Éjszakás ezen a héten.)

Innentől változni fog.

Az is zavar hogy nekem kell kérni hogy legyen szex. 3 naponta vagy 4 naponta szoktunk, hát én keveslem .

Vagy nekem kéne elnézőbb lenni?

Hazajött a munkából tegnap, és nem is köszönt normálisan, a géphez ült rögtön.

Min kellene változtatni?



2014. nov. 14. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolat elhalásának kezdetére tippelek. Miért is? Mert, ha szeretsz valakit, nem csinálod meg azt, hogy 2 napig nem keresed. De lehet, csak én vagyok ilyen, hogy minden nap keresem...

Érthető, ha munka miatt fáradt, de hogy Te kérd a szexet? Na neee. Ez sok nekem. Nem köszön? Ez tényleg a végét járhatja.

Ülj le vele és mondd el, hogy elválasztottnak érzed magad tőle. Illetve visszautasítottnak. Mondd el neki, hogy nem érzed, hogy fontos lennél. Valami próbáljon meg tenni, másképp nem lesz jó vége a kapcsolatotoknak...

2014. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt szerintem vele kell megbeszelni.
2014. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondtam neki tegnap ezt hogy úgy érzem mintha nem lennék neki annyira fontos mint rég, és mondja meg ha nem szeret!

Azt mondta , de szeret meg ne beszéljek hülyeségeket.

2014. nov. 14. 16:15
 4/13 Big Poppa ***** válasza:
faradt a pasid...amikor faradt vagyok en is ilyen lenezo vagyok mindenkivel (de aztan mindig bocsanatot kerek, hogy ilyen voltam, mert en se orulnek ha valaki ilyen lenne velem) szoval el fog mulni ez az idoszak, de ha mar nagyon nem birod tovabb, akkor mondd el neki oszinten hogy mit erzel "szerintem lenezoen viselkedsz velem" (de vigyazz arra hogy nagyon merges lesz) szoval en a te helyedben varnek 1-2hetet es ha semmi sem valtozik, akkor elmondanam neki hogy mit erzek
2014. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10 honap után "nem is köszönt normálisan, a géphez ült rögtön." nagyon erös. (Vagy az elvárásoddal van baj, mi a normális köszönés, vagy a "pároddal".) De valami nagyon nem stimmel.
2014. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindig úgy köszöntünk hogy csók, ölelés meg ilyenek.... Ma úgy köszönt el, lehet hogy tényleg fáradt és túl reagálom.
2014. nov. 14. 16:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy hányszor szexeltek az rajtatok múlik de ha éjszakás akkor tényleg fáradt lehet (24 órás munkaidőm van szal tudom).A telefon dolog viszont szerintem túlreagáltad.
2014. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amugy ma is itt vagyok nála meg nem szeretné hogy hazamenjek, csinált kaját hogy itt maradjak.
2014. nov. 14. 16:22
 9/13 Big Poppa ***** válasza:
latod...semmi gond a veszmadarkodasra, mint amit az 1. gyerek irt...ugyan ugy szeret es fontos vagy neki, csak nagyon faradt:) nyugi, minden rendben lesz:)
2014. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) aranyosak vagytok, akkor megnyugodtam. :)
2014. nov. 14. 16:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!