Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Ti elhiszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti elhiszitek azt, hogy részegen őszinte az ember? Mennyire lehet igaz az, ha szerelmet vall neked valaki részegen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha józanon mondja,és bizonyítja is tettekkel bizonyos ideig,akkor talán elhiheted.Addig ne nagyon éld bele magad!
2014. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondták, hogy a részeg ember igazat mond, és higgyem én nem hittem el, de később kiderült mégis igaz volt:D
2014. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Részegen általában úgy őszinte hogy ki meri mondani amit AMÚGY IS GONDOL. De ebben az esetben inkább meg van zavarodva és másnap fogja a fejét.


A dajdajozó részeg nem őszinte.


A letargikus, elmélázó "e'mentek ti a jó qva nyátokba" részeg mond igazat. De az kegyetlenül.

2014. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen,igy van! Az alkohol oldja a feszültséget,őszintévé teszi az embert,megszabadul a gátlásaitól! Valószinű tényleg szeret,csak nem merte elmondani,nem volt bátorsága!
2014. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Tehát ha részegen megdugok valami ocsmány csajt, akkor én gyakorlatilag vonzódom az ocsmány csajokhoz?
2014. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Részegen én is kimondtam a mára már barátomnak, hogy szeretem. Viszont részegen történt az is meg, hogy egy ocsmány undormány emberrel csókolóztam, fúj!!!!
2014. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már régóta barátok vagyunk, ezt kihagytam, nem tudom változtat-e valamin. 1 évvel az eset előtt így 'kavartunk' de utána kiment Angliába egy évre és végig beszélgettünk. Viszont mindkettőnknek lett más, majd miután mindketten szinglik lettünk, részegen közölte, hogy végig szeretett és mindig is szeretni fog....
2014. nov. 15. 20:16
 8/19 anonim ***** válasza:
A részeg ember hajlamos a túlzásokra is, de könnyen lehet, hogy szeret téged. Mi a következő lépés?
2014. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor adj magatoknak egy esélyt. sosem lehet tudni, hátha bejön, hátha jobban megbecsül mint egykor:)
2014. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az csak annyit tesz h tettszesz a farkának :(
2014. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!