Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amióta megszületett a gyermekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megszületett a gyermekünk azóta a párom nem akar szexelni. Miért?

Figyelt kérdés

Olyanról már hallottam, hogy szülés után a nő nem kívánja a szexet de egy pasit mi fog vissza ebben? Már 3 hónapja akárhogy teperek mindig valamivel elutasít, hogy most miért ne csináljuk.

A legtöbbször az a kifogás, hogy törődni kell a babával,de mindég olyankor próbálkozok be nála, amikor a baba alszik. Lehet, hogy már nem is szeret?


24/l és 25/f



2014. nov. 19. 16:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Vagy csak az elváltozások nem tetszenek neki. Van ilyen...
2014. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Dehát mind a ketten akartuk a babát, akkor mégis mi nem tetszik neki?
2014. nov. 19. 16:24
 3/32 anonim ***** válasza:
azóta voltatok együtt? nem lehet, hogy a tágulás miatt? vagy bent volt szülésnél és amit látott attól? (erről már többen panaszkodtak)
2014. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Amióta a baba megszületett azóta nem voltunk együtt és nem bevont szülés volt ő kint várt, mert attól félt, hogy elájul.
2014. nov. 19. 16:29
 5/32 anonim ***** válasza:
Én is arra a kettőre tudok gondolni amit az Adam leírt.
2014. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
akkor ezt vele kell megbeszélned...komolyan nyugodtan üljetek le és beszéljétek meg, hogy neked igényed lenne erre, és szeretnéd tudni, hogy ő miért nem szeretné...
2014. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Pedig állítása szerint nagyon szeret csak sokat kell dolgoznia és a babával is foglalkozni kell. De már két napja szabadságon van. Régebben mindig elhalmozott virággal meg csokival és miután hazajött mindig hosszas csókolózásokba elegyedtünk amiből néha szex is lett. Most meg ha hazajön csak egy puszit kapok megkérdezi hogy hogy vagyok utána amíg el nem alszik a baba vele foglalkozik utána pedig leül a gép elé vagy keres valamit a tévében. Mielőtt megszületett a baba soha nem csinált ilyesmit. A gép elé maximum fél órára küldtem le tévét csak velem nézett este az ágyban. Mostmeg ha 4 órát alszik a baba akkor négy órát gépezik. A baba születése óta miért távolodott el ennyire tőlem?
2014. nov. 19. 16:46
 8/32 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de mindig arra fogja hogy fáradt a sok munka miatt meg törődnie kell a babával.
2014. nov. 19. 16:48
 9/32 A kérdező kommentje:
Ült le* bocsi autómata szótár
2014. nov. 19. 16:51
 10/32 anonim ***** válasza:

Ami 110%, hogy ez nem véletlen, emögött van valami és elég komolynak látszik, ezt a dolgot mihamarabb meg kell oldani.

Ha sejteném mi lehet akkor tippelgetnék de abba inkább nem mennék bele. A triviálisabb esetleges okokat már az előbbiekben felsorolták.

2014. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!