Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Összejöttetek valakivel, az elején még nagyon jó volt,stb, de az idő múlásával egyre jobban azt éreztétek -jó tudom nagyon szemét dolog ilyet mondani,sajnálom- hogy egyszerűen jobbat érdemeltek, vagy hogy is mondjam.

2014. nov. 23. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen, de mire megmondhattam volna neki, hogy ez nem fog menni, addigra ő szakított velem azzal az indokkal, hogy nem passzolunk össze.
2014. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én a volt barátommal voltam így. Jól éreztem magam vele, de külsőre ég és föld voltunk...tudom hogy nem olyan fontos a külső, de hazudik aki azt mondja hogy nem számít....végül nem működött, mert akárhogy is akartam, nem tudtam hozzá vonzódni
2014. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt. Első nagy szerelem, amint kicsit alábbhagyott az eufória, rájöttem, hogy a van egy halom belső tulajdonsága, amivel én nem tudok együtt élni, pedig nagyon helyes, végtelenül jólelkű és normális srácról volt szó. Nem akartam hülyíteni, nagyon gyorsan szakítottam vele.
2014. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!