Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális az a srác, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés
Egy felnőtt huszonévesről van szó, aki szerelmes egy csajba régóta, miközben barátnője van. Olyanokat mond a csajról, hogy ő a mindene és hogy őt akarja majd elvenni feleségül… Kérdezzük mi lesz a barátnőjével, azt mondja kit érdekel ő már, meg ajánlgatja másnak, hogy az övé lehet…de nem szakít vele. A csajnak pedig (akit állítólag szeret) legutóbb nem válaszolt az üzenetére, mikor pár hónapja egyszer írt neki. Ti hallottatok már ilyen elmebetegről? mert ez már szerintem annak számít...

2014. nov. 29. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen normális a srác.A nők tárgyak számára.
2014. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az sem normális,aki ennek tudatában vele marad.Vagy ha nem is tudja,esetleg sejtheti a srác viselkedéséből.Egyébként igen,a srác konkrétan egy b@romarcú.
2014. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez normális. Én is ilyen vagyok.


"Kifogott halat nem etetünk"


Azaz, ha már megvan a csaj, már kevésbé kívánatos mint ha még meghódításra vár. Ez a vadászösztön ami a férfiak 99,9%-ban megvan.

2014. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a barátnője tudja már rég, hogy szerelmes lett másba… viszont ő meg odavan ezért a srácért, valszeg ő ezért nem szakít vele.
2014. nov. 29. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:
"legutóbb nem válaszolt az üzenetére, mikor pár hónapja egyszer írt neki. " - he?
2014. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá kérdező?Ennyire nincs saját életed hogy másokén kell csámcsognod?
2014. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
uccsó: feltételezem ő az a lány akivel csalja a bnőjét :D
2014. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D Én a srác zenésztársa vagyok, van egy zenekarunk (a srác, a srác testvére, plusz én) és minden egyes koncerten végighallgatjuk a sráctól, hogy ő érzi, hogy most eljön végre az ő "szerelme" is, de sosem jön. Amit nem is csodálok, mert a srác maga mondta el nekünk, hogy a csaj írt neki, de ő nem mert válaszolni neki.
2014. nov. 29. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyi narkót szívnia fellépések előtt.
2014. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De miert nem mert valaszolni a lanynak?Ugy ertem a lanynak is tetszik o vagy ez egy egyoldalu dolog?
2014. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!