Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e olyan, hogy párod ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan, hogy párod ok nélkül költözik el? Részegen hirtelen felindulásból, pedig szeret.

Figyelt kérdés
Párommal fél éve élünk együtt. Romániából költözött hozzám, nagy szerelem, tanulgatott magyarul, lett munkája (séf), lett pénzünk, stb. Minden klappol. Kivéve, hogy ha berúgik tör, zúz és betegesen féltékeny. (34 éves férfi). Amikor nem iszik, csodajó minden vele. Tegnap részegen szét verte a lalást, majd kihívta saját magára a rendőröket, ezután pedig elindult haza (1500km). Nem veszi fel a telefont. Anyukája üzent, hogy Romániában van vonaton. Képtelen vagyok felfogni, hogy hogy lehet ilyet tenni. Szerintetek mit tegyek? Mi a jó megoldás? Nyilván szeretem, és szeretném megoldani ezt.

2014. dec. 11. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után így viselkedik? Részegen tör-zúz? Ráadásul úgy veszm ki a szavaidból, hogy ez viszonylag gyakran fordul elő. Szerintem örülj neki, hogy magától lelépett. De őszintén: egy ilyen emberrel milyen jövőd lenne? Becsüld magad annyira, hogy ilyen emberrel szóba sem állsz, nem hogy sírsz utána!
2014. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán kitartó vagy, bár nem mondom, hogy minden alkoholista emberről le kell mondani, de semmiképpen se egyedül próbáld meg megoldani ezt!
2014. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Háromszor volt eddig részeg, konkrétan két felestől elborul az agya. Az esik rosszul, hogy ha ezt tudja, akkor miért kezd el inni. És igen kitartó vagyok, egy esélyt adnék neki, mert egy jó lelkű emberről van szó. (Apja alkoholista volt, verte a családot). Van egy sejtésem, hogy innen jönnek a problémák. Ha visszajön, pszichológushoz mennénk. Köszi a válaszokat.
2014. dec. 11. 12:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
NE adj neki meg egy eselyt. Sosem fog megvaltozni, ha fel ev alatt haromszor is tor-zuzott, szerinted mi lesz, ha mar evek ota egyutt eltek es esetleg valami konfliktus is lesz kettotok kozott? Igen, igen, akkor josz te, mert a butorokon nem fog tudni mindent levezetni.
2014. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én ezt soha nem fogom megérteni, hogy miért kell inni ok nélkül, mikor az életében nincs feszkó. Vagy van, csak én nem tudok róla. Igazatok van, tudom én, és most nagyon szomorú vagyok. Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 11. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy elég bosszantó statisztika, miszerint az alkoholisták gyermekei könnyebben válnak maguk is alkoholistává. Bosszantó, mert olyat is megbélyegeznek vele, akit ez a veszély nem fenyeget. Mindenesetre a párodnak/volt párodnak mindenképpen tudatosítania kellene magában, hogy fennáll ez a veszély. Ha tudja magáról, hogy két felestől vadállattá válik, akkor ne igyon meg két felest! Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, kérdező. Gondolom, idővel akarsz majd családot is. Tényleg egy ilyen embernek akarsz szülni? Tényleg megéri harcolni olyasvalakiért, akitől majd retteghet a család? Ja, hogy csak kéthavonta veri szét a házat? Akkor bocs!

Esélyt meg szerintem kapott már. Én azt gondolom, engem az első ilyen alkalom után úgy kivágott volna a feleségem, mint a taknyot. A második után meg végképp.

Ez egy friss kapcsolat, szerintem most még könnyebb neki búcsút mondani, mint ha hosszú küzdelmes évek állnak a hátatok mögött. Kevésbé sérülsz, ha ezen a ponton vetsz véget a dolognak.

2014. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni, mint az előttem kommentelők: hagyjad, jobb így neked! Ez nem férfihoz illő viselkedés! És ha tudja, hogy ilyenné válik, akkor miért iszik?
2014. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos igaz. Bárcsak segíthetnék rajta, de hát ehhez ő is kellene. Csalódott vagyok, mert azt gondoltam végre van egy szerető, megbízható, kedves párom. Ha nem lenne ott az a ha :(

24 éves vagyok egyébként.

2014. dec. 11. 13:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Hazajött, megbánt mindent, én megmegbocsátottam
2014. dec. 20. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy megpróbálja kontrollálni az ivászatot! Sok sikert! 7-es voltam.
2014. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!