Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha függök a páromtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha függök a páromtól, de nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk boldogok együtt,néha azért vannak jó pillanataink. Izlésünk egyforma,de szabadidéj egyátalán nem akarja velem tölteni,nyüg neki. mindig inkább mással van. nagyon rosszul esik,mert én szeretem az ölelést,simogatást,törödést,figyelmet,dicséretet szeretnék.

Nincsenek közös időtöltésein,velem mindig fáradt, haverokkal meg csavarog..

Társaságban mindig ő kapja a figyelmet,én meg csak szürke egér vagyok. de neki hála sok embert ismerhetek,én látom előre a jövöm,h én soha nem találom meg az igaz szerelmet.. ;(



2014. dec. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szenvedsz mellette, vagy erőt veszel magadon és ott hagyod.

Építsd az önbizalmad. Keress magadnak saját társaságot, saját hobbit.

2014. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jaaaj kérdezőő, bah-bah. Pont írtad hogy neki hála sok embert ismerhetsz meg. Na akkor meg azért annyira nem elkeserítő a helyzet.


Hidd el sokkal rosszabb lenne, ha rajta kívül senkid se lenne, bár feltételezem ez kb most is így van, azért függesz tőle. De ismerkedj a többi emberrel, ha már lehetőséged van rá.


Ez a víziód meg szerintem egyenlőre túl korai. MAJD ha 30 évesen is 0-án... hát illetve 0-án már elve nem állhatsz mert most is kapcsolatban vagy, hát nem tökéletese na bumm,, még lehet jobb is.

2014. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

igazából egyik sem jó fej. vagy önző,vagy csak magával törödik,stb..

ja és egyfolytában álmodozok a nagy Őről,a találkozásról,helyzeteket képzelek el ahogy megismerem.

Persze ez csak álom,mert a szívem mélyén érzem h ez sose fog eljönni,és ez nagyon elkeserítő..

Nincs erőm semmire,már lassan olyan vagyok,h lesz-rok mindent,nem foglalkozom magammal,a külsőmmel.Minek? ugyse figyel rám senki. Főleg h volt az egyik haverja,na az nagyon dicsért,csipett is meg minden,de családos. meg amugy is szerintem csak szórakozott velem,h tudja h nekem tetszene-e. Nincs erőm.. Egyedül vagyok lelkileg,senkinek nem mondhatpom el a bánatom,szüleimet nem érdekli,j is csak magukkal foglalkoznak szinte.

párom ha velem is lehetne akkor sincs velem. Én meg csak a 4fal közt. nem akarom rá erőszakolni,h velem legyen abból csak még több veszekedés lenne.. ha magától nem akarja,hát nem..

és gondolatban mindig úgy vagyok vele,h na majd én akkor is megmutatom,h milyen jól tudnék kinézni,lefogyok,stb.. de pont a párom nem motival,hanem az a csávó motivált akit elmlitettem,h sokat dicsért.

2014. dec. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!