Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még sosem kerültem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem kerültem ilyen helyzetbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, mostanában az egyik évfolyam társammal elég sokat beszélgetünk,és azt hiszem bejövök neki... Na, a probléma ott kezdődik, hogy nekem ő egyáltalán nem tetszik, és hiába próbáltam magam valahogy rávenni, szerintem nem is fog. Mármint barátkozni szeretnék vele, mert nagyon jó fej, meg szimpi, de semmi komolyabbat nem tudok elképzelni az illetővel.Szerintetek mit tegyek, reménykedjek benne, hogy ő is csak haverként tart számon,és ne szóljak neki semmit egészen addig, amíg nem tesz arra utalást, hogy komolyabb kapcsolatot szeretne, vagy szóljak neki, esetleg kerüljem el valahogy? Tudom, hogy "12egy tucat" típusú probléma, de totál kétségbe vagyok esve, ráadásul, hogy nekem is tetszik egy fiú, akinek lehet, hogy én is bejövök, de ritkán találkozunk, és így nem halad előre a dolog semmit... :/ Komolyan mondom ez kezd olyan lenni, mint egy "latin amerikai szappanopera" :D Na, nem untatlak tovább titeket, szerintetek mit tegyek?

Előre is köszi! megy a zöld kezecske! :)



2014. dec. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg csak dumáltok, meg barátkozok addig nem kell külön felhívnod rá a figyelmét.
2014. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen idõsek vagytok?
2014. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 évesek
2014. dec. 13. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
meleg kérdés? vagy valamelyik szereplő lány?
2014. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :D Bocsi, ha nem volt érthető :)
2014. dec. 15. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, hogy mindenkinek egyértelmű legyen, hogy ő csak a haverod. Ne engedd, hogy ölelgessen, ne engedd,, hogy célozgasson arra, hogy köztetek több van, a többi haver előtt mondd neki nevetve, hogy "ne fárassz már X, tudod h imádlak, de nem vagy az esetem" stb. Ha ez nem elég, legyél még világosabb. Ha ezt nem teszed meg, szép lassan mindenki elkönyveli, hogy ti együtt vagytok, és elveszted azt aki neked tényleg tetszik.
2014. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszeu. Meseld el neki mennyire tetszik neked az a masik srac, tudod mint egy havernak. Erzekelni fogaj hogy oneked nem kell es nagy valoszinuseggel mar nem is lesztek olyan joban. Fiu es lany kozott nincs baratsag csak ha van kizarok. Ha latja hogy nincs eselye nallad el fog hanyagolni.
2015. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!