Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sírva hívott fel hogy szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírva hívott fel hogy szeret, ő szakított, mit tegyek (hosszu?

Figyelt kérdés

Szóval több mint 5 hónapig jártunk, es minden megvolt, én szerelmes voltam/vagyok, osszeillettunk, es el tudtam vele kepzelni a jövőmet is.


apukája meghalt két hónapja, es ez is nagy megrázkódtatás volt neki, meg nagyon lelkis, tehát eléggé sokat gondolkodott mostanaban, és 3 hete azt mondta hogy nem tudja mit akar.

mikor kérdeztem hogy szeret e azt mondta nem, es hogy nem látja a közös jövőnket, de nem vagyok neki közömbös, meg pont ezért nem is akar kihasználni. Hogy tonkretegyen abban hogy csak osszejarkalunk szexelni.


kért egy hetet hogy gondolkozzon, majd én szünetet kértem, es másnap annyira rosszul voltam, hogy inkább szakított. De Továbbra is keresett, ritkábban, de mégis.

es nekem lett közben egy kapcsolatom(olyan kutyaharapas szőrével dolog), es nagyon érdeklődött iránta. Meg egyik este, ivott, és olyanokat mondott hogy ez még nincs Lezárva.


majd most felhívott hogy szeret, es hogy nagyon hiányzom neki, tőlem akar gyerekeket, mindennap gondolt rám. Sírt is. Es hogy masfel hete érlelődik benne ez a dolog. Kert egy találkozót, és ott, sokat beszélgettünk, hogy elért egy mélypontot ami 2 honapja kezdődött, két napja volt a legdurvább. Es most kezd ebből kijönni.


igent mondtam neki hogy megprobalhatjuk, es tisztaban van vele hogy a bizalmamat nehéz lesz visszanyernie.

de nem tudom hogy biztos lehetek e benne, Félek, hogy ez megismetlodhet. Vagy azon is Elgondolkoztam hogy kényelemből dönthetett e igy? Vagy az nem 3 hét utan jön elő?

azt tudom hogy neki nem volt senki.



2014. dec. 14. 21:36
 1/5 To7ka ***** válasza:
Ha elvesztette az apukáját, egy nagyon nehéz időn megy keresztül, amihez sok türelem kell a részedről. Valóban szüksége lehet Rád, nem kezdett senki mással, döntsd el akarsz-e/tudsz-e segíteni neki ebben a terhében, és boldog vagy-e vele.:) Kitartást!
2014. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a telefonod és igyál egy sört.
2014. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és én 19L ő 22F
2014. dec. 14. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Meghalt az apja. Mikor a barátom egy hozzátartozóját vesztette el teljesen magába zárkózott. Ilyenkor vele kell maradni, ha nem is akarja, utólag jóval hálásabb lesz. Ti nem maradtatok, de adtál neki még egy esélyt. Próbáld meg lezárni a múltat és folytatni, tudom nem könnyű, de ez az egyetlen mód ha szereted és vele akarsz lenni.
2014. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak kényelemből döntött így. de ha te szereted akkor megteszed érte hogy mellette ál.sz...:/
2014. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!