Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított már valaki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki úgy kedvesével, hogy nem az érzelmek, szexuális vonzalom volt a gond, hanem egyszerűen a körülmények, jövőben felmerülő súlyos problémák miatt kellett szétválniuk?

Figyelt kérdés

*és az idősebb fél mérlegelve ezt tudja, hogy ha együtt maradnának a fiatalabb fél életét keserítené meg csak később?


27 éves vagyok most éppen egy vízválasztó periódust élünk meg. 2 éve Ő a mindenem, de sok külső tényező van, amit nem tudunk megoldani, mert nem mi generáljuk ezt, hanem egyszerűen olyan akadályokkal állunk szembe, aminél nincs egyértelmű megoldás, inkább kétséges végkifejlet.

Van az a helyzet, ahol hiába az érzelmek, vágy, remény mégis a kisebbik rossznak bizonyul a szakítás? Nagyon kivagyok borulva, ma gondolkodtam azon is, hogy egyszerűen végzek magammal, és persze nem jelezve páromnak sem a szándékomat ma este már elaludhattam volna örökre. Csak az tart életben, hogy még ő sem adja fel kettőnk életét, és várok, de olvasnék addig is tapasztalatokat érett, hasonló szituációt már átélt emberek véleményét. Köszönöm...



2014. dec. 20. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Képes lennél végezni magaddal? Micsoda önzés. Gondolj már bele, hogy emberek milliói mit nem adnának azért, hogy élhessenek, mert súlyos betegek.

És, ha feladod ezt, akkor aztán marhára elmondhatod, hogy szerelmes voltál belé. Ezzel őt is magaddal rántanád (érzelmileg tuti KO lenne utána).

A megoldásokra gndoljatok és ne hagyjátok cserben, hitetlenül egymást! Kitartás, és hamarosan kiértek a sötét alagútból. :)

2014. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk leirhatnád miről van szó szerintem , hátha tud valaki segiteni.
2014. dec. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

igen volt hasonló.

szintén 27 voltam a nőm meg 28.

nekem meg világ életemben a 20 körüli csajok tetszettek,meg 28 évesen már csak rosszabb lesz testileg a legtöbb nő,főleg,hogy nem is edzett rendszeresen,úgyhogy amint beújítottam egy nagyon szép 20 évest,aktuálissá vált a csere és szakítottam vele.

2014. dec. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha meghalnék nem hinném, hogy kiborulna, erős ember nagyon. Problémából több is van, az alap, hogy 18,5 évvel idősebb nálam, és "tudja", hogy amikor én elérem a 40et szexuálisan még azért a hormonok igenis dolgoznak bennem, míg benne már kezd csökkenni, és a vége az lenne, hogy előbb-utóbb nem tudná megadni, amit férjként, férfiként meg kellene. Azt mondja, hogy amit megtaláltam benne többek között, a kiegyensúlyozottság, érzelmi érettség később, ahogy idősödöm eltörpül majd, mert én is érettebb személy leszek, és a végén nem találom meg azokat az értékeket, amik miatt régen szerelmes voltam belé... Hiába mondom neki, hogy ugyan magas a válási arány nagyobb korkülönbség esetében, de nem kell követnünk a tendenciát. :( Bármit mondok, hogy pl. miért hiszi hogy annyira fontos az életemben a szex? azt válaszolja, hogy ez biológia, és nem láthatom azokat a dolgokat, amit ő lát közeledve az 50-hez, mert ő megélte azt, amit én nem. Emellett van egy gyermekkora óta állandóan fejlődő neurológiai betegsége, ami több tünetet is produkál a testében, és nemrég volt egy komoly műtétje, de hogy sikeres volt-e nem tudni még, max fél év-év után, és addig ő úgy érzi bizonytalanságban tart, mert ha továbbra is beteg marad nagyon felgyorsul a leépülése, és lehet már az 50et sem éli meg. Ez nem igazán látványos betegség, nagyon kisportolt ember, egészséges életmódot él, igazából semmi kezelésre sem kell járnia, de belülről lassan fejlődik a betegség, és egyszer majd összeomlik, és ezt senki nem tudja mikor, HA nem volt sikeres a műtét, ja és a dokik nem mondták, hogy nem fejlődhet vissza a betegség a műtét után, van esély rá, de arra is, hogy nem fejlődik újból ki. :( Azt mondja, hogy ha nem olyan személy lenne amilyen, akkor szerencsésnek mondhatná magát, hogy egy gyönyörű, fiatal, okos lánnyal lehetne, de mivel ő rám gondol, és csak megakar kímélni felhozta ezt a témát, hogy gondolkodjak el ezeken a dolgokon. Én mondtam, hogy állok elébe az akadályoknak, nincs egy korcsoportnál sem garancia arra, hogy egy házasság tartós lesz vagy sem, de ő azt mondja hogy a valóság más, mint ami az én fantáziavilágom. Persze a beszélgetés végén mondta, hogy szeret engem, nem változott semmi a szívében attól még, hogy ilyen témát felhozott, de az érzelmek, és szexuális vonzódás gyakran nem elég, főleg ha ilyen nehezítő tényezők vannak. :(((

Annyira szeretem őt, és tudom hogy ha mégis meggyógyulna a közérzete is jobb lenne, de lehet addigra már rég eltaszított magától, vagy a föld alatt rohadok. Egy átmeneti bizonytalanság miatt eldobni azt, amit megtaláltunk egymásban...közös munkával lehet sikeres házasság, és nincs semmi garancia hogy én biológiailag 40 évesen még tomboló hormonokkal bírnék... :(

Kérlek aki idősebb és átlátja a helyzetet mondja el nekem, hogy ő is így tenne, vagy inkább a szívére hallgatna? :(

2014. dec. 20. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugaton már teljesen bevett szokás,hogy 50 felett pótolják a csökkenő tesztoszteront a férfiak legálisan vagy illegálisan.

nézd meg stallonét,vagy mickey rourkot 60-70 évesek. élnek ezekkel a szerekkel és fiatalember testük, életerejük van.

aki meg belenyugszik a hanyatlásba az meg is érdemli.

amúgy meg a tesztoszteron csökkenésének a lelki oldala sokkal kellemetlenebb tud lenni mint a testi.

a testi az kimerül abban,hogy csökken a libidó csökken az izomzat és növekszik a testzsír.

de a lelkiek között ott van a depresszió,kedvetlenség,levertség.

férfiaknál a depressziót 90%ban az alacsony tesztoszteron szint okozza.

2014. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!