Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ez egy örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez egy örökké tartó szerelem. Hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés
Imádom, mindennél jobban szertem, de ő nem viszonozza, nemtudom elfeljteni egy másik szerelemmel se, mert nekem csak ő van. Négy éve tartó reménytelen szerlemről van szó. A koromat, ha megmondanám, nem hinnétek el, mert túl fiatal lennnék ehhez szerintetek, de valójában nem, mert tudom, mit érzek. (Lány vagyok.)

2014. dec. 23. 21:49
 1/4 Alkoholista válasza:
kur*sd meg magad
2014. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
majd az idő segít, naiv vagy, a sok szivfájdalom erősebbé tesz, egy két év és dugsz kedvedre azt majd te döntöd el ki dughat
2014. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elso szerelem sosem az igazi:) ezt tanuld meg. Barmennyire faj is, lesz rosszabb. Es barmennyire azt hiszed jobban nem szerethetsz,ezerszer jobban fogsz meg. Sirj sokat,ertekeld at az eddigi eleted, keress uj celokat, es tanulj meg maganyos lenni.
2014. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szerelmes azt hiszi, hogy az övé a legnagyobb, legszentebb érzés. Utólag majd kiderül, hogy csak egy felejthető kis momentum volt az életedben.
2014. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!