Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon zavar és elszomorít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Nagyon zavar és elszomorít, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan tartja a kapcsolatot a volt barátnőjével és azokkal a lányokkal, akikkel kavart. Írogat nekik, azok is írnak, akkor visszaír és az sem zavarja, hogy épp van, csak elfordítja tőlem a mobilját, hogy ne lássam magát az üzenetet. Amikor meg kérdezem, hogy miért vagy miért írt ,ár megint a csaj csak azt mondja, hogy azért mert jó viszonyban váltak el és jó barátok és semmiségekről beszélgetnek. De ha semmiségekről beszélgetnek, akkor én miért ne láthatnám azokat a semmiségeket? Meg olyan is van, amikor tudom, hogy a csaj írt, de azért rákérdezek és letagadja meg kamuzik róla, hogy egy haverja volt az aztán meg kiderül, hogy a csaj és azt mondja csak azért hazudott mert tudta hogy dühös leszek ha megtudom, hogy az ágyban mellettem fekve a csajnak ír, pedig ő csak "haver".

Most én vagyok a rossz, mert rettenetesen zavar, hogy egyáltalán ennyire haverkodik a volt barátnőivel? Nem azt mondom, hogy legyenek rosszban vagy valami, de nem kell velük napi vagy minimum heti szinten beszélgetni, pláne, hogy már neki is mondtam mennyire rosszul esik. Szerintem az exek azok hiába válnak el jó viszonyban akkor is exek maradnak és egyszer akkor is szerette őket és most is mindig szereti tudni, hogy mi van velük meg soha egy rossz szót nem szólna róluk...

Mit tehetnék, hogy értse végre mennyire bánt ez engem?

Vagy egyáltalán mi ilyenkor a helyzet? Mit gondoltok a srácról?



2014. dec. 29. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

elhajtanám...kell a francnak az idegeskedés.

normális ember nem exezik.

2014. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megértem hogy zavar, mert az ilyen haver excsajok, ha unatkoznak vagy maguk alatt vannak, akkor kis kényeztetéshez biztonságos partnernek érzik korábban már minőség-ellenőrzött exüket, ha pedig az kapcsolatban van akkor akkor tudják, hogy az diszkrét.


Férfiként mondom, hogy mondd meg neki nyíltan, hogy ezért zavar, hogy haverkodik velük.

2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már többször mondtam neki. Azóta kezdte el letagadni, hogy a csaj ír, de attól még ugyanúgy folytatta... A kapcsolatunk elején még találkozót is próbált leszervezni az egyikkel, a másikkal meg elment iszogatni kicsit...
2014. dec. 29. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez olyan, mintha nem a te érzéseid lennének az elsők. Valóban fontosak az emberi kapcsolatok, de nem így, hogy titkolózik, és elbagatelizálja a kérdést. Az sem mindegy, mi szerepel a levelezésben. Azt gondolom, egy párkapcsolatban nincsenek tabuk és titkok a másik előtt, és mindig az lenne az első, hogy a másik tudjon arról, ha egy másik nővel levelezek, és bármikor meg is tekinthesse azt a levelet. Sürgősen változtatnia kell, mert eléggé piszlicsáré dolognak tűnhet, de az ilyen apróságok is meg tudják apránként mérgezni a kapcsolatot... :/ Akkor is, ha tényleg Te vagy az első, és imád Téged.
2014. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elhajtanám az ilyet mert nem Téged szeret! Nem szeret Veled lenni! Kell a francnak ilyen társ,bárki legyen is nő vagy férfi. Jön majd helyette más! Mindenkinek eljön egyszer a párja nem kell beletörődni ilyen jellemtelen ember viselkedésébe!
2014. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Misike menjen vissza katikájához, és simogassa a zsíros lenőtt haját:)
2015. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy érzéketlen vadbarom.
2015. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!