Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavarna ha a barátnőtök "édesem"-nek szólítana benneteket? Titeket hogy szokott becézni a párotok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nincs bnőm.
2014. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennyire hülyék hogy lehetnek az emberek?
2014. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Drágám, szerelmem. Én így szoktam hívni a páromat, de társaságban a keresztnevén szólítom.:)
2014. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En cicamnak szolitom :))
2014. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a páromat manapság mindig picimnek szólítom, ő a férfi.

Fél fejjel tuti, hogy magasabb nálam.

:D

2014. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én cicának vagy pocoknak hívom. :D

Mások előtt a nevén.

23L

2014. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam még pö.csösnek is hívni, sőt, van olyan, ha beszól, hogy kiskö.csögnek hívom.:) Ő is szokott úgy hívni, hogy nunás, meg nagyfejű. Felnőtt emberek vagyunk. Ez a becézés olyan dolog szerintem, hogy nincs jó vagy rossz, ami a két embernek megfelel, az a jó.
2014. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os jól beszél. A szerelem ugyanis kisállat nevekkel kezdődik, (cicám, mókucim) és nagy állat nevekkel végződik (ronda tehén, mocskos disznó). :D
2014. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy furán hangzik de én a barátomat babázni vagy bébizni szoktam:D ő meg szivem,kicsim néha ő is baba ,baby .. :)
2014. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!