Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok szünetre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szünetre lenne szükség ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Novemberbe egy lánnyal összejöttem. Tény hogy kevés ideje van mindkettőnknek és hetente egyszer kétszer tudtunk találkozni de újabban fel se veszi a telefont nem válaszol az üzenetekre vagy csak késve és elég bosszantó hogy sehogy se tudom elérni. Szeretem és ragaszkodom is hozzá. Szünetre lenne szükség?

2015. jan. 1. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
már rég más kúrja...
2015. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs szükség szünetre..Ennek annyi.
2015. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nem szünet kell,hanem hogy végre észrevedd,hogy csak időtöltés voltál számára!Bármilyen nehéz,nagy ívben le kell szarni az ilyet,mivel kicsit sem vagy neki fontos.Tudom,mit beszélek,velem ugyanezt csinálta egy pasi.Nehezen esett le a szituáció,de végül is rájöttem,mekkora marha voltam,hogy loholtam utána.
2015. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Világos. Valahol éreztem. Köszönöm a gyors válaszokat :)
2015. jan. 1. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
De milyen egy izé ez a lány !! Legalább tisztességesen lezárná,és nem tartaná ott "talonban"
2015. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!