Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akiről szilveszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akiről szilveszerkor kiderüt hogy eléggé bejövök neki. Eddig csak haverok voltunk es ezert ez nagyon meglepett. Vegul megbeszéltük hogy eggyikunk sem akar komoly kapcsolatot. De kezdem ugy érezni nekem is bejön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem...Az a baj vele hogy nem küzd értem...es nekem fontos lenne hogy egy srac harcolljon ertem hogy lassam fontos vagyok neki...de igy nem erzem..es igy nem lesz ebből semmi..pedig lehet h meg be is jonne...mit csináljak? Vagjam a fejéhez hogy ertem harcolni kell? Es nem is vagyok benne biztos h bejon

2015. jan. 4. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagd a fejehez ! :)
2015. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már volt egy beszélgetésünk amikor lecsesztem h Facebookon 3orankent valaszolgat..es hogy nem keres..irtam neki h akinek fontos vagyok az meg keres akinek meg nem az nem szeret..
2015. jan. 4. 09:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha én nem írok rá nem is beszélunk😢
2015. jan. 4. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:

"értem harcolni kell"

=én nem teszek semmit, harcoljanak értem, én vagyok a kis királylány, legyen ő is herceg fehér lovon...


"de nem is vagyok benne biztos, hogy bejön"


megunta simogatni fölöslegesen a lelkedet, ráadásul te ejtetted pofára :-D mégis mit vársz ? :-D

2015. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam! Szilveszterkor derult ki hogy bejövök neki...ugye ez meglepett...aztan másnap megbeszéltük..es mondtam hogy most vagyok tul egy szakításon es megbeszéltük h egyikünk sem akar kapcsolatot..aztan meg napokig beszélgettünk..de mindig én irok neki..o soha..általában 3-4orankent ir vissza Ami eleg zavaro es lehet h o is bejon nekem..de nem vagyok benne biztos met AZ utobbi idoben keveset beszelunk...
2015. jan. 4. 10:11
 6/7 A kérdező kommentje:
De mar mindegy mert ma átjott es egy forrócsoki mellett megbeszéltük hogy barátok maradunk.Nagyon jót beszélgettünk es tok aranyos volt hogy ilyen korán tok messziről at jott hozzam😊 jobb hogy barátok maradtunk:)
2015. jan. 4. 10:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h holnap kikoltozik Londonba:|
2015. jan. 4. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!