Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már 1 hónapja szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 hónapja szakítottunk, de nem akar gyógyulni a seb. Mit tegyek?! (lehet hosszú lesz. )

Figyelt kérdés

Barátnőm lassan 1 hónapja szakított velem, arra hivatkozva, hogy ő már nem érzi a lángot és szerinte így nincs értelme folytatni és csak lehet rosszabb lesz, legalábbis neki.

Én nem hiszek neki! Fogalmam sincs mi történhetett akkor, de valamiért hirtelen lemondott rólam.

Amit sebeket begyógyított a lelkemen hogy megismertem és szerelmesek lettünk... ezzel talán nagyobb sebeket ejtett mint bármi más eddig.

Nem tagadom, első lány, akire azt mondhatom, hogy a SZERELMEM. Csak róla mondhatom el igazán, hogy szerelmes voltam (vagyok!). Vele történt meg az első igazi, az első igazán párkapcsolatnak nevezhető kapcsolat. Sülve-főve együtt voltunk amikor csak tudtunk (ezek sajnos általában hétvégék, sőt, szinte csak hétvégék).


Nagyon fáj, megbántott. Kimondhatatlan érzések keringenek bennem minden egyes nap. Felejteni nem tudok, az időm sem segít.


Szerintem nem őszinte velem és nem ez az ok, amiért ez történt, és azt kívánom bárcsak ne történt volna mindez, ne került volna ilyen helyzetbe a kapcsolat, lenne olyan mint ezelőtt.


Hiányzik a csókja, az ölelése, a nevetése, a haja, a szeme, a lelke, az illata... Csak őrlődök!


Hiába vagyok a barátaimmal, hiába megyünk el szórakozni, hiába mozizunk, hiába iszunk, hiába csinálunk bármit is.. nem megy. Próbáltak(-nak) egy másik lányt keríteni nekem, akinek állítólag nagyon tetszek, de... Nem tudom jól érezni magam. Csak Ő jár a fejemben. Más nem tehetek... csak elfogadom? Nem tudok beletörődni.


Segítséget kérek, nem leszólást ezért mert igazán szeretek valakit és nem vagyok többé az a jégember mint mielőtt találkoztam vele!

Nem akarok emlék maradni, nem akarom azt hogy Ő egy emlék legyen. Azt megtanultam az életben, hogy a klisés mondattal ellentétben (Ha szereted elengeded), hogy akit szeretsz SOHA nem engeded el... és én nem is akarom, de fogalmam sincs mi tévő legyek és hogy van-e esély a kapcsolatunk újra kovácsolására és a szerelem fellobbantására.


SENKI nem tudott ilyen érzelmeket kiváltani belőlem még az életemben. Pedig már vesztettem el örökre is embereket.. Próbálom azt, hogy egy életem van ezért éljek, de jelen pillanatban nem tudom elképzelni magam és az életem nélküle!



2015. jan. 5. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Elérkezett az éjszaka... most a legrosszabb, ilyenkor valóban magamra maradok.
2015. jan. 6. 22:53
 32/63 A kérdező kommentje:
Szerintetek megérné küzdeni? Mert az én válaszom tudjátok.
2015. jan. 7. 20:26
 33/63 A kérdező kommentje:

Ma reggel is arra keltem, hogy vele álmodtam. Ritka, hogy a szívem és az agyam is csak egy emberre akar fókuszálni. De most megesett. Igazi szerelmet érzek... szerintem a másik fél is érzi csak valami beleszólt, amitől villámcsapásszerűen szakítani kellett velem.


Szarul érzem magam :(

2015. jan. 8. 20:04
 34/63 anonim ***** válasza:
A szerelem egy SZAR. Én is ezt érzem már majdnem egy éve, teljesen reménytelenül. El kellene már felejteni, tudom. Nem tudom elképzelni, hogy másvalakibe legyek szerelmes, így az a legjobb, ha lemondok a szerelemről. De egy részem még mindig nem akar lemondani erről...
2015. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Olyan jó volt a kapcsolatunk, nem értem miért... Tudom, hogy talán a saját kardomba fogok futni, ha vissza akarom szerezni, de... talán nem így lesz. Próbát mindenképpen megér, ő fontos nekem! Szükségem van rá.


Szeretem őt. A szerelem nem múlhat el egyik napról a másikra... mi lehetett a baj?



De én nem tudom elengedni őt, nem tudom elfogadni a döntést. Vágyok rá, még sokáig ölelni akarom. Hallani a hangját, látni a mosolyát, hallgatni a szuszogását, látni a szemét... :)

2015. jan. 9. 15:03
 36/63 A kérdező kommentje:
Próbálom már magam kínját úgy enyhíteni, hogy győzködöm magam, hogy nem, nem Ő volt az igazi szerelmem. De hiába is próbálom... ezt érzem, hogy Ő az.
2015. jan. 9. 22:41
 37/63 A kérdező kommentje:

Nem az lenne a normális, hogy az idő múltával csillapodnak az érzelmek? Mert ahogy észreveszem nekem annál jobban csak fokozódik a vágy, hogy újra átölelhessem és a hiányérzet is csak növekszik.


Vissza akarom szerezni... csak miként is tehetném ezt? :(

Engem nem érdekel más, CSAK Ő!

2015. jan. 12. 13:30
 38/63 A kérdező kommentje:
Az éjszaka közepén sírva ébredni szinte minden éjjel tök jó (y)
2015. jan. 13. 07:28
 39/63 A kérdező kommentje:
Szerintetek próbáljak érte küzdeni? Újra éleszthető a láng, a rózsaszín köd nem is, de a láng?
2015. jan. 15. 12:03
 40/63 anonim válasza:
100%

Karácsony előtt 3 nappal vetett véget a párom a több, mint 3 éves kapcsolatunknak...azt hiszem, nem kell részleteznem, hogy éreztem magam a szeretet ünnepén.

Pedig házat akartunk épiteni még az idén, babát terveztünk, stb....

És most itt állok egyedül, úgy érzem magam, mintha kihúzták volna a lábam alól a talajt...Tudom, hogy össze kellene magam szedni és azon ügyködni, hogy mihamarabb túllegyek az egészen, de nem megy. Még mindig szeretnék vele lenni, boldog voltam vele, olyan, mintha ő lett volna a másik felem. Borzasztó nehéz, és a szivem mélyén azt remélem, hogy észhez tér, és megint minden olyan lesz, mint azelőtt...(pedig nem vagyok már kamasz, 26 éves múltam)

Ilyen dolgokban egyszerűen nem lehet parancsolni a szivnek, ezért is nagyon nehéz. Akárhogy is döntesz, kedves kérdező, kitartás!

Minden jobb lesz, akárhogy is alakul a helyzet.

2015. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!