Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor ez így szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez így szemét dolog? Meg csalás lenne? Miért nem tudok szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Van egy barátság-extrákkal kapcsolatom , pettingnél van meg néha ki nyalom. Nem érdekli ha van barátnőm , csak maradjak vele. Azt mondta kell neki a jelenlétem , nagyon szeret szerelmes is szerintem belém. Van egy másik csaj össze jöttem vele , de le szögeztem neki az elején hogy van egy barátság-extrákkal kapcsolatom. Nem nagyon érdekelte , szerintem nem tudja mit jelent. Azt mondta komoly kapcsolatot szeretne , de első randin meg fektettem. A barátság-extrákkal nőt szeretem mint egy barátot , vonzódóm hozzá. Össze költözni , feleségnek , gyereket max a pajtimtól. Meg fordult már egy ilyen hülye gondolat a fejembe. Mostanában elő fordult hogy álmodtam vele rég volt már ilyen. Fél éve sérültem lelkileg talán ezért nem tudok szerelmes lenni? Meg csalásnak számít?

2015. jan. 7. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás mivel mindkét lánnyal már az elején tisztáztad a tényeket és a szándékaidat.

Innentől fogva csak rajtuk állt, hogy belemennek-e a dolgokba. Szerintem nem kizárt, hogy szerelembe esel idővel.

2015. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A pajtimba szerelmes voltam de elmúlt. Próbáltuk helyre hozni a dolgokat de hónapokat alatt nem ment nem is fog.
2015. jan. 7. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdekelte , szerintem nem tudja mit jelent. :D:D

Akkora marhára tiszta lehet a dolog mindenkinek. :D

2015. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez csak feltételezés hogy nem érette. Csak fúra hogy nem reagált úgy rá. De ahogy találkozok vele , el mondom neki részletesebben.
2015. jan. 7. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Meg eretlen vagy, marne is haragudj.

Lenyegebn nem megcsalas, mert mindketten tudnak a masiorol lanyrol, de ugy erzem hogy a baratnod tenyleg nem fogta fel, hogy mit momdtal, vagy nagyon szerelmes beled, raadasul meg hulye illetve o is eretlen kislany.

Szamomra ez nem normalis, biztos hogy nem jottem volna veled ossze ha ezt tudom.

A masik meg a baratsag extrakkal csaj.. aki raadasul szerelmes beled.. a helyeben nem alaznam meg magam ennyire.. szinten egy errtt nonek ennel nagyobb onbecsulese van, mint sem ha szerelmes eltueje azt hogy csak megdugjak, es a sraccnak emelett baratnoje van.. hany evesek vagytok, de tenyleg?

Rajtad erezni hogy nem tudsz donteni, ki, vagy mi lenne a helyes..

En azt mondom hogy hagyd el mind a kettot, igy mind harman serulni fogtok elobb vagy utobb ebben a harmas dologban, ez pedig nem lenne valami jo.

Ha ennyire a szexre mesz akkor keress egyejszakasat vagy csak olyan partnert aki irank nem erzel semmit, vagy majd idovel vagj bele egy komoly kapcsolatban, amiben jelzem hogy ilyen vagy ehez hasonlo mint egy masik csaj baratsag extrak alapon jelen legyen, nem normalis, megcsalas. Jo, persze lehet ahogy a te esetedben, de ezek szerint ez egy komolytalan kapcsolat mind harmotok reszerol, hidd el.

Hagy mind a kettot, az a legjobb megoldas.

2015. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5. Volt már komoly kapcsolatom el hiheted nekem. Első ilyen hogy 2 nővel vagyok , általában egyel szoktam vagy ha nincs akkor csak marok marcsa. :)
2015. jan. 7. 09:28
 7/12 anonim ***** válasza:
huha elég bonnyuolult sztory most melyik lányrol álmodtál?és melyiket csaltad meg?Melyik lányrol álmodtál ilyet sem hallotam még sok sikert az összekuszált szálakhoz L
2015. jan. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-os vagyok.

Elhiszem neked,de tovabbra is azt erzem hogy nem tudod eldonteni mit szeretnel, es ezert az lenne a legjobb ha beken hagynad szepen minda ket lanyt mert serulni fognak elobb vagy utobb.. vagy pedig dontsd mar el hogy kit valasztasz es azzal legyel..

De megjegyzem nekem nem kellene ilyen ember, akinek koztem es mas kozott kell ugy valasztani hogy egyutt vagyunk(lenyegtelen hogy kapcsolat vagy csak szexualitas).

2015. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És most mégis kibe akarsz szerelmes lenni? Mert ezekbe a csajokba nem leszel, az tuti. Menj, és keresd meg, aki hozzád való.
2015. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A pettinges nővel álmodtam. Rendben értem , eldöntöttem a pettingest hagyom. A másik lányt szeretném.
2015. jan. 8. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!