Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szemét dolog lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog lenne? Hagynátók a csajt?

Figyelt kérdés
Van egy nő anno kihasznált , játszótt velem , hülyére vett és nem válallt fel. Azóta el telt 8hónap és nagyon belém van esve. De mivel vallásos és nagyon gátlásos és nincs több egy pettingnél. Sokszor szakítottunk , sokszor dobtam de mindig valahogy össze keveredünk. Az el múlt időben még vonzalmat éreztem íránta de már azt sem. Van egy másik nő vele van sex, mindent meg tenne értem bármit meg tesz. Főz , sűt meg hív moziba ragaszkodik hozzá hogy a buszam fizese. A pettinges nőt hiába dobom mindig fut utánam , nekem meg csak azért kell hogy nehogy bele szeresek egyik nőbe se. Kicsit parázom hogy meg szeretem valameiket megint csak kihaszálva leszek. Észre vettem azt magamon hogy nem vagyok már határozott , jó szívű valamiért nem tudok már szeretni. Nem sajnáltatni akaróm magam félre ne értsétek...Ti mit tennétek?

2015. jan. 13. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az utóbbit választanám
2015. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:

a második csajszi

a pettingest meg építsd le,az a korrekt

2015. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék, megtanulnék írni.
2015. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a csaj fizet neked? hát pedig én ez alapján tényleg sajnállak...
2015. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága.

Nagyon megtörhetett téged az a kudarc, ha az az eredménye, hogy most nem akarsz beleszeretni egy nőbe se. Az azonban nem eljárás, hogy ezért cserébe te most kihasználod a nőket.

Az 1. lányt két okból is hagyd - egyrészt mert anno átvert téged, másrészt mert igazából nem is kell neked, ne is kelljen. A 2. nővel meg ne játssz! Amúgy milyen már, hogy süt-főz neked, meg fizeti a buszodat, te meg csak szexre használod? Még egy ilyen hős lovagot... kicsit sem érzed gáznak? A kérdésedre a válasz: igen, nagy szemétség, és hagynod kéne mindkét lányt. Ha nem vagy kész a szerelemre, akkor egyenlőre kösd le magad más dolgokkal, de ne játssz mások érzéseivel, főleg ártatlanokéival ne!

26/N

2015. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A hitgyülis csajt hagyd a fenébe, jobban jársz (tapasztalat).
2015. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mért nem vonzodasz hozzá? ez mitöl függ a srácoktol kihasználod a lányokat szégyeld magad
2015. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mitöl függ a srácoknál h mikor vonzodnak hozzá?
2015. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyértelmü h a hívö lány anormálisabb ö a gondoskodo is egyben nem sieti el a dolgot .
2015. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mind2ribi
2015. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!