Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első hármas sex élmények?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hármas sex élmények? Vajon hozzá jobban vonzódott? Miért nem állt fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg van 2 sex kapcsolatom. Tegnap este éltem át első hármasomat. Minden jó volt vetkőztettük a nőt , azonban bárhogy akartam is nem állt fel. Órákig próbálkoztam de sehogy sem sikerült. Feszülnek nem éreztem magam , csak kicsit izgultam. Nem tudom mennyire befolyásolja de tegnap előtt voltam egy nővel 2x is. Előtte meg avval akit partiba vágtuk. Mielőtt hármasba csináltuk volna én már akkor csináltam a nővel egyszer. Fürdőbe meg próbáltuk kettesbe , felállt de mégsem volt az igazi. Fájt is a f*rkam egy kicsit. Amikor feküdtünk 3an azt vettem észre, felé van fordulva szinte rá feküdt. Nem vagyok féltékeny vagy valami ne értsetek félre. Reggel viszont sikerült össze hozni.

2015. jan. 20. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem kezdődő impotencia...
2015. jan. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Én is szeretnék ilyesmit összehozni. Valaki tudna neten oldalakat vagy forumot ajanlani ahol lehetne talalni parokat vagy szemelyeket 3.nak...?
2015. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer voltam csak 2 nővel. Korántsem akkora durranás,mint ahogy azt az ember elképzeli. Egy pásztoróra az imádott nővel ezerszer többet ér.
2015. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!