Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal véletlenül ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal véletlenül ismerkedtem meg,4 hónapja boldogok vagyunk. Vagyis hullámzó, mert néha elbizonytalanodok. Ritkán látom, sokat dolgozik, én egy másik városban tanulok. A kérdés az lenne, hogy hogyan találkozzak vele többet, hogy oldJuk ezt meg?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt mégis HONNAN TUDNÁNK?
2015. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó tanácsot tudtok adni...
2015. jan. 27. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kimegyek a konyhába eszek egy rántott húst ha még van. Szerinted hogy oldjam meg? Nem tudod maradt vagy esetleg a barátnőm már megette???
2015. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeribtem megette, de nézd meg...
2015. jan. 27. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Megvolt még. Köszönöm a segítséget. Maradt még neked is. Gyere át. Aztán hogy oldod meg azt már rád bízom. :)

3. voltam

2015. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!