Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megromlott kapcsolat a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott kapcsolat a barátnőmmel. Mi az orvosság?

Figyelt kérdés
A barátnőm 17,én 21. 10 hónapja vagyunk együtt,de már minden 2. nap veszekedéssel telik,nem tudunk őszintén nevetni,egyre kevesebbet találkozunk. Egyik nap boldogok vagyunk és jól érezzük magunkat,utána 2-3 napig egy apró veszekedés miatt alig beszélünk. Helyre lehet ezt még hozni? És ha igen hogyan?

2015. febr. 3. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nektek kell tudni, hogy meg tudjátok- és akarjátok-e beszélni a dolgot. Amúgy én ilyenkor már tudom, hogy elmúlt a varázs, ideje továbblépni...
2015. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem egy évig volt hasonló kapcsolatom.

De emiatt nem találkoztunk kevesebbet.

Ez a legrosszabb,amit tehettek.

Találkozzatok ugyanúgy, ne elmeneküljetek a problémák elől.

És meg kell beszélnetek ,hogy változtatni kell,mind a kettőtöknek. Nem kell minden apróságon felkapni a vizet. Ha nagyon kötekedősök vagytok,akkor meg lehet jegyezni,hogy figyelj,ez nekem nem tetszett,de nem baj ,ezen ne vesszünk össze,lépjünk túl.

Sajnos mind a kettőtöknek engedni kell,és odafigyelni magatokra,hogy olyan dolgon,amin felesleges összeveszni, ne akadjatok ki.

Kontrolláld magad te is,és mondd ezt neki normálisan neki is,hogy erre ő is figyeljen oda.

Előbb-utóbb ebbe beleszoktok és ez lesz a megszokott.

Nálunk ez bevált.

Egy évig mi is sokat vitáztunk, de nyár óta már alig.

Önuralom a megoldás!

De ehhez mindkettőtöknek változtatni kell!

Remélem segít majd,ha megfogadod.


20L /24f a párja/

2015. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!