Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a tapasztalaitok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalaitok az Idősebb nő - fiatalabb férfi felállásban? Mennyire működhet, lehet tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiatalabb fiúval. Ő 20 éves és nemsokár 25. Mindig is az idősebb fiúkat szerettem és csak velük léptem párkapcsolatba ,de most itt van ő...tetszik nekem és vonzódom hozzá ,(és nála is ez a felállás. )de nekem új ez az egész és félek.

20+ éves lányok ti voltatok ilyen helyzetben? Lehet egy ilyen kapcsolatnak hosszútávú jövője?



2015. febr. 6. 22:55
1 2
 1/16 CptTomato ***** válasza:
Ez nem egy olyan nagy korkülönbség... persze az élethelyzetét is figyelembe kell lenni hogy nemrég került ki a tini világból... nekem volt hasonló kapcsolatom és többnyire működőképes volt ... annyi hogy lesznek/vannak olyan surlódásaitok ami különben nem lenne ha azokat tudjátok kezelni nem lesz gond.
2015. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Egy ideig működhet. A gondok 25-30 év múlva fognak jelentkezni.
2015. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A Ti korotokban még esetleg lehet zavaró, de nem feltétlenül. Szerintem ez egyéni és az ismerkedés során úgyis kiderül, hogy egymáshoz valók vagytok-e. Nem a fizikai, inkább a mentális kor számít.

Nekem kicsit nagyobb korkülönbséggel van több éve tartó kapcsolatom. 30+ Nő

2015. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jókai Mór és Laborfalvi Róza között működött. A hölgy 8 évvel volt idősebb.
2015. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Előző: Harmiconéves volt mikor megismerkedtek a kérdező meg huszon...



Miquel: Mivaaaan????

2015. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző: a férfi viszont huszonhárom volt
2015. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez csak 5 év. 20 éves kor felett semmi jelentősége.

Nem ezen fog múlni, hogy van-e jövője a kapcsolatnak. De ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni.

2015. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Miquel: Mivaaaan????

Szombat. Meg az, hogy 30 év múlva a srác 50 éves, ereje teljében levő férfiember lesz, aki még igencsak megkívánja a maga adagját. Kérdező pedig 55 éves hölgy, aki (khhmm, hogy is mondjam csak?) akkor már inkább csak unokázni szeretne, nem hancúrozni.

Az öregjeink még tudták, hogy úgy szerencsés, ha a férfi javára van 6-8 év. Akkor nagyjából együtt öregszenek.

2015. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miquel: általában tetszenek a válaszaid, ahogy olvasgatom itt a párkapcsolat kategóriában.


Ezzel azonban egyáltalán nem tudok egyetérteni. Azok a nők akik szexuálisan aktívak fiatal és középkorukban azok maradnak idősebb korukban is. Öregek otthonában gondolod senki nem szexel? Hát... nagy tévedés. Anyósomnak hetvenéves korában is volt egy olyan barát barát pasija meg egy szerető férfi.


Az idősebb férfi fiatalabb nő pedig azért van rendben, mert egy nőnek "csak" annyi petesejtje van amennyit az élete kezdetén kapott a természettől és ebből egy hónapban 1-2 érik meg, majd ahogy a nő egyéb sejtjei öregszenek úgy öregszenek a petesejtjei is és egyre valószínűbb, hogy a sejtosztódáskor valami probléma merül fel és beteg gyerek lesz. Míg a férfi sejtjei állandóan frissen termelődnek. Ez a genetikai rész.


Életkorban viszont: a nők élnek tovább. Igy tehát amikor a mi öregjeink még tudták .. őszintén nem kívánnám magamnak.. mert akkor bizony sok idős nő temette el a férjét és élt 20-30-40 évet, gyakorlatilag akár a felnőtt életének a felét egyedül. Ilyen szempontból szerintem még szerencsésebb is a fiatalabb férfi idősebb nő felállás.


Az megint más kérdés, hogy fiatal korban, tizen-huszon évesen a nők kicsit előbb érnek mentálisan.


Az ilyen kapcsolatokban könnyebben fordul elő, hogy több helyen a nő veszi át a klasszikus férfi magatartást, kicsit anya-fia helyzet áll fenn, persze ez inkább jóval nagyobb korkülönbségeknél van.


Persze ezek mind a nagy többségről, az átlagról szólnak és nem az egyedi esetekről.

2015. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 16:08!


Igazat adok az előttem szólónak.Nekem jóval fiatalabb a párom,nem direktbe csak őt szerettem meg.Most így utólag bele gondoltam,hogy valóban a nők nagy többsége élete végén nagyon sokat egyedül van akár évtizedeket is.

2015. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!