Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez nem lesz rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem lesz rossz a lány szemszögéből? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok 190 cm.Lassan nekem is lesz barátnőm mert szerintem már vagyok olyan korban.Mindenfajta lány csinos de már eléggé régóta az alacsony 160-165 cm-es homokóra alakú lányok tetszenek leginkább.Mivel 190 cm vagyok és még biztos fogok nőni akkor az a lány szemszögéből nem lesz rossz, hogy egy nála 4 fejjel nagyobb sráccal van? Mondjuk ezellen nem tudok mit tenni de puszta kiváncsiságból érdekel. Szerintetek? Lehet 1-2 helyen furcsán fogalmaztam azért bocsi.

2015. febr. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Klicskonak is törpe a csaja
2015. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így... Én alig voltam 165 cm, a srác 198... :)
2015. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a magas fiuk, 164cm vagyok :)

17/l

2015. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a magas fiúkat:) biztonságot ad,és mégis csak jobb mint egy 4 fejjel alacsonyabbal lenni:) itt most nem azt mondom,h Nincs kivétel. Egy alacsonyabb is lehet jó fej,kedves stb. Mint egy magas. Csak kicsivel kevesebb eséllyel indul.
2015. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ajjj már :) én meg azon stresszelek hogy nem e vagyok túl magas és ez miatt nem lesz soha se barátom mert pl az osztályban nálunk 15 centis fiúk vannak de ennek örülök hogy ennyi vagy köszönöm hogy megnyugtattál :D

A kérdésre meg visszatérve..szerintem az egy plusz dolog hogy magas vagy mert ahogy mondták előttem is biztonság érzetet ad és nekem is tetszenek a magas fiúk.:) Úgy hogy nyugi nem lesz ezzel semmi baj :)

2015. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha tényleg szeret, nem hiszem hogy olyan nagyon sokat számítana neki hogy milyen magas vagy, amúgy én most vagyok 177cm magas és 13 éves, szóval nekem meg fiút lesz nehéz találni
2015. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
minden lany, no szereti a magas sracokat, ferfiakat, ne aggodj, a javadra valik;)
2015. febr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Imádom a magas párokat és sajnos volt egy barátom aki 2cm kisebb volt nálam Sztem nagyon cuki ha egy szerelmespár között van jó pár10-15centi

14/L 169cm

2015. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!