Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülálló lányok! Valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Valakinek bele illek, az elképzelésébe és megfelelek az el várásainak? 20/F

Figyelt kérdés

Van ideálom,de se barátságba,se csajozásba nem használom. Szeressen elfogadjon amilyen vagyok,szerese kutyákat és a gyerekeket. ne kor ,távolság a külső és pénz érdekelje. Ne legyen köztünk tabu,legyen kedves,aranyos,vicces, jó fej. Akarjon majd közös álmokat,és jövőt meg közös kutyát később majd pár év múlva,saját családot



Nekem nem számít a kor a távolság a külső sem,csak a belső.Nem számít,ha van gyereked ha nincs,ha van házi állatod ha nincs,és az ideált se szoktam nézni.



2015. febr. 10. 18:44
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Nekem bele :)
2015. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ja nekem is
2015. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nekem tetszel:) 21/l
2015. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mert helytelenül használod az igekötőket. Itt vége a nyelvtannáci paragrafusomnak. :D


A kutyákat bírom, a gyerekeket már kevésbé.

2015. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Pont ilyen fiú/férfi az álmom:$$

Írj ha szeretnél:))

2015. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Esetleg 24 feletti lany valaki?
2015. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján semmi probléma :)
2015. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
21 éves vagyok, és 30 felettiekkel ismerkedem csak párkapcsolat céljából. Így kapásból nem. De pl. inkább macskás vagyok, kutyát nem tartanék, még kertben sem nagyon, mert tudom, hogy úgysem foglalkoznék vele túl sokat. A gyerekekkel hadilábon állok, eléggé idegesítenek, és sajátot sem biztos, hogy szeretnék. A korkérdést már kitárgyaltuk, ez engem bizony érdekel, és a távolság is, hisz a távkapcsolat nem buli egy olyan nőnek, aki imádja a szexet. A külső is számít, hisz ez az, ami megfog valakiben, a többi pedig megtart később. A pénz olyan szempontból érdekel, hogy legyen jó szakmája, stabil munkája, ne egyik napról a másikra éljen, és jól bánjon a pénzével, ne szórja el hülyeségekre, hisz ez a későbbiekben, a közös életünk során is fontos, én is takarékos vagyok. Ismerősökkel kedves vagyok, idegenekkel nem, aranyosság, viccesség, jófejség dettó. Szeretnék közös jövőt a leendő partneremmel, semmiképp sem rövid távra tervezek, de családot még nagyon-nagyon soká, ha egyáltalán bevállalok valaha is egy gyereket. Kutyát pedig pláne nem, macskát viszont mindenképp, most is van. Asszem elég alaposan kimerítettem azt, hogy mi ketten jobb, ha jó messziről elkerüljük egymást. :)
2015. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem is bele illesz! :)) 19/L
2015. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

nekem :)

ilyen fiú az álmom...:D

2015. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!