Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti hogyan mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan mutatjátok ki a szerelmetek? Ha kimondjátok, hogy szeretlek komolyan gondoljátok? Az előző szerelmetek teljesen elfelejtettétek?

Figyelt kérdés
köszönöm :) kérlek részletesen fejtsétek ki, akár üzenetben. :)

2015. febr. 12. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem még nem volt barátnőm de ne tudd meg hogy mutatnám meg neki hogy mennyire is szeretem :)

F/19

2015. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha kimondom mindenképp komolyan gondolom :) és az előző kapcsolaton nyilván túl vagyok.Őszinteség oda vissza,ez az alapja.


a párkapcsolatban,törődéssel,gyengédséggel,és szeretettel :D nem lehet ezt jobban leírni :) féltem és óvom bármitől

az ágyban pedig vadul keményen fejezem ki :)))

2015. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Nálam abból lehet rájönni,hogy folyton azt mondom,hogy "imádlak" és mindig mosolygok az adott embertől.

Meg elkezd dalokról is eszembejutni.



Csak úgy kezdek el bármit is,ha azzal a lánnyal akarok lenni. Ha hiányzik az ex,annyira,hogy vele akarjak lenni,akkor nem. Az undorító lenne.

2015. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 skorps válasza:
Szerintem ha szívből jön, akkor az ember szeme csillog. de ez nem azt jelenti ha nem csillog, akkor nem is szeret :D Csak akkor tuti szívből jött.
2015. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenki:) és pl ha nem hív akkor nem is szerelmes vagy szimplán nem olyan fajta az illető?
2015. febr. 12. 21:36
 6/7 skorps válasza:
Szerintem ez személyiség függő. Bár a kapcsolatok elején elég sok telefonálás és találkozás szokott lenni, kivéve ha...
2015. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kivéve ha?
2015. febr. 12. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!