Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a babátok down-kóros? Mit tennétek? Megtartanátok, vagy a párotokat arra kérnétek, hogy vetesse el? Mit tennétek, ha esetleg nem akarná elvetetni? Elhagynátok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem veteti el inkább kìnlódik vele egy életen át. Egy normális ember elvetetné. Nem tudom, lehet elhagynám.
2015. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak pici esélyt adtak pár hónapos magzat korában, hogy Downos lesz. Teljesen egészséges, életem legnagyobb boldogsága 22 éve.
2015. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Én férfi vagyok, de ha úgy döntene a nő, hogy megtartja repülne.

Egy sérült gyerek tönkreteszi mindenki életét, pláne ha előre tudják. Inkább fizetnék gyerektarást.

2015. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

A 3-as nagyon őszinte volt, és valószínű, hogy 100 férfiből 99 ezt tenné. Egy gyerek nagy változásokat hoz egy ember életében akkor is, ha egészséges. Sok kapcsolatot megvisel a változás.

Ha beteg a gyermek, akkor ez hatványozódik. A férfiak szeretnék büszkék lenni, az utódjukra, na most ez egy sérült gyerek esetében elég nehéz, ráadásul akar hányszor ránéz, csak fájdalmat érez, ami miatt beteg a gyermeke, az utódja. Előbb-utobb az ilyen érzésből kimenekül az ember...

2015. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek valakit, majd 30évig gondoztàk a gyereket apa belebolondult szétalkoholizàlta magàt, szóval nem akarnàm megtartani, ha pàrom meg akarnà tartani??? Jó kérdés? Mégis életem szerelméröl van szó...Bentlakàsos intézmény szóba jöhet?
2016. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!