Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajommal 4 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajommal 4 hónapja vagyunk együtt, és szeretné megismerni a szüleimet. Félek bemutatni, sajnos a szüleim más értékrendeket képviselnek. Nem szeretném sem őt megbántani, sem a szüleimmel ez miatt rossz viszonyt kialakítani. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen értékrendet képviselnek a szüleid?
2015. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbáld valahogy úgy összeismertetni őket, hogy elmentek egy közös családi programra akár, hogy lássák egymást környezetben viselkedni. Szerintem sokkal jobban élveznék mindannyian, ha nem egy vacsoraasztalhoz vannak leláncolva és csak bámulnak egymás képébe.
2015. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Tipikusan úgy képzeld el, hogy régi beállítottságúak, szigorúak, egész gyermekkoromban gyakorlatilag elnyomásban voltam. Ők más típusú barátnőt szánnának nekem, míg nekik az anyagiak és a családi hagyományok a fontosak, én egyszerűen szeretem a lányt, és kész, ő kell nekem, nem pedig más.
2015. febr. 16. 23:59
 4/5 anonim ***** válasza:

A szüleiddel attól lenne rossz viszonyod,hogy bemutatod a barátnőd??

Jobban örülnének ha egy pasival állítanál haza?

2015. febr. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezek szerint senkit nem fogsz bemutatni anyadeknak (akinek nincs tele a kepzeletbeli kelengyeje) egesz eletedben? Ne legyel mar puhapocs,a lany helyeben erdekesnek talalnam hogy meg egy bemutatastol is rettegsz.
2016. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!