Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ultimatumot adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ultimatumot adni, vagy inkább hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés
Sziasztok , van egy kapcsolatom nagyon szeretem de nem tudom hogy így meddig fogom bírni. Tudom hogy ő is szeret sőt meg szállótan. Kapcsolatunkban van egy nagy probléma , ez miatt mostanában elég rendszeres a veszekedés. Csakis házasság után szeretné , elég gátlásos kiskorában apja zaklatta szexuálisan. Szóval köztünk csak petting van de az rendszeresen. Viszont mikkor meg akaróm nézni , a cicijét nem engedi nagyon szégyenli. Pedig sokat dicsérgettem már , csak takaró alatt puszilgathatom a bimbóját. Nem értem miért nem mutatja meg hiszen láttam már neki véletlenül mikkor öltözött. Análra nehezen de bele ment de mikkor sikerült kihúzta mert állitólag fájt neki. Orálnál még csak addig jutottunk el hogy meri puszilgatni. Mindig mondja ha én ezt meg teszem , akkor egyre többet fogsz kérni. Előttem 2 olyan férfi volt akivel pettingelt egyel mikkor nem volt vallásos. Másiknál pedig 10 hónap után kezdtek pettingelni , velem pedig 8hónapnál. Akivel együtt volt az mondta nekem hogy csak csók meg tapi volt köztük. Ezt még akkor mesélte mikkor még nem ismertem ezt a lányt. Viszont sokszor gondolkoztam rajta hogy ultimatumot kéne adnom neki. Így csak tönkre megy a kapcsolatunk és én is folyton csak ezen rágom magam. 14 hónapja vagyunk együtt én F 18 ő 27N.

2015. febr. 20. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
a filmek alapján biztos katolikus
2015. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd az egészet, hadd találjon szegény magának egy olyan pasit, aki nem fogja erőltetni, amit nem szeretne.
2015. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Röviden: Hagyd a G''cibe..
2015. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig vele szerencsétlenkedsz? Fél éve mondtuk már, hogy tedd lapátra.
2015. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat en azt mondom mond el neki mit gondolsz es az ultimatomrol is beszelj vele. ha aztan sem hajlando semire ne erolkodj tovab mert csak szivat a csaj.
2015. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!