Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire jó a szerelem ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a szerelem ha csak csalódások érnek? Miért szeretünk bele valakibe halálosan ha nem lehet a miénk örökre? Miért ígér a másik fél örökké tartó szerelmet ha utána lemond róla?

Figyelt kérdés

Szerelmesek voltunk, szerettük egymást, mindig kitartottunk egymás mellett hiába volt olykor nagy a távolság. Ő volt életem első nagy szerelme és első kapcsolata (neki is én voltam az első). Rengeteget harcoltam érte a családommal (mert nem kedvelik).


6,5 éve vagyunk együtt. Boldogok voltunk...legalábbis én azt hittem, hogy minden jó közöttünk és boldog mellettem. Karácsonykor megkérte a kezem, igent mondtam...soha nem voltam még boldogabb. Aztán rá egy hétre a szüleim ultimátumot adtak, hogy vagy a párom vagy ők, válasszak. Én a páromat választottam...azóta nem is beszéltem szüleimmel. Aztán párom besokallt, hogy nem fogadják el őt a szüleim. Időt kért, hogy átgondolja a továbbiakat, mert nem tudja mit érez. Továbbra is együtt laktunk de nem közeledett felém, puszit se kaptam. Olyan volt mint egy lakótárs. Azt mondta már nem szeret és csak barátként tekint rám. Nem hiszem el neki, hogy nem szeret 6,5 év után ráadásul azok után, hogy megkérte a kezem. Besokalltam, hogy már 1,5 hónapja nincs közöttünk semmi, csak vagyunk egymás mellett mint 2 barát. Rákérdeztem mikor akar elköltözni és másnap elköltözött.


Nagyon rossz...nagyon fáj és nagyon hiányzik. Imádom őt és bármit megtennék érte, hogy visszajöjjön és újra szeressen. Semmire nincs szükségem csak a szeretetére. Nem kell más csak ő. Azzal búcsúzott el, hogy nem akarja megszakítani velem a kapcsolatot és soha nem leszünk idegenek egymásnak...és kitudja mit hoz még a jövő. Nekem már csak a remény maradt...de nem tudom, hogy reménykedjek e még vagy teljesen mondjak le róla :( teljesen kikészültem már...nem értem miért csinálja ezt velem. Néha olyan jeleket közvetít, hogy fontos vagyok még neki, néha pedig mintha soha nem is szeretett volna.


Köszönöm, hogy elolvastátok és hogy válaszoltok. Sokat segít nekem. A közös barátaink és ismerőseink mind azt mondják, hogy csak időre van szüksége és szeret engem csak még rá kell jönnie, hogy nem tud nélkülem élni.


L24



2015. márc. 2. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elhagyod a családod

És megkéri a kezed

Utána barátként tekint

Nőként mondom

Másfelé lógatja a pecabotot

2015. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd túl leszel rajta, vannak dolgok amikre soha nem kapunk választ.
2015. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj de nagyon sajnállak ugyanezen mentem át mstanába :/ amugy sztem mar megunt v mar nm szeret... de lehet h parhonap es meggondolja magat mst hagyd hadgondolja at az egeszet..
2015. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez egy Love story aminek nem lett happy end a vége.


Az a baj, hogy az ember hajlamos mindent felégetni maga körül a szerelme miatt. És néha igazuk azoknak akikben csak az ellenséget látjuk akik ellenzik a kapcsolatot.

békülj ki a családoddal szerintem, elsősorban.


Idővel úgy is összeszeded magad és kilábalsz, de ezt akarni is kell és tenni is kell érte. Nem bezárkózni a 4 fal közé.

2015. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A csalódásokat meg kell élni. Lesz még ilyen, sőt ilyenebb is. De aztán megint kisüt a nap, és rájössz, hogy az élet szép.
2015. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Férfi fejjel sem tudom elképzelni, hogy mi lehetett ennek az éles váltásnak a hátterében... az biztos, hogy nem a család!

Kívánom, hogy jöjjön rá minél előbb, hogy butaság veszni hagNi Téged ennyi boldog év után és meggondolja magát! ;)

23F

2015. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ismerem őt már régóta és biztos vagyok benne hogy nem csalt meg, nem lenne rá képes nem olyan ember. nem zárkózom be a szobámba mert szerencsére a munkahelyem elvonja a figyelmemet erről...de mindenki látja hogy letört vagyok...bármennyire is nem akarom kimutatni. én bízom benne hogy átgondolja az egészet. nem akarom hogy ez a sok év kárba vesszen. mindenkinek meg van a párja a földön, én úgy érzem megtaláltam és nekem ő a párom.
2015. márc. 2. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
szóval szerelmes vagy belé még mindig....addig nincs tovább
2015. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
úgy érzem soha nem fogok kiszeretni belőle...mindig ő lesz az igaz szerelmem bármit is hoz a jövő
2015. márc. 2. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Úristen hányan mondták már ezt....


Nade! Majd kiderül.

2015. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!