Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre többet álmodom egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet álmodom egy régi szerelmemről, ez normális?

Figyelt kérdés
Igazából vicces, mert általános iskolába jártam akkor, de kölcsönös volt és életem egyik legszebb időszaka volt. Pedig csak általános iskola. Most meg egyetemista vagyok. Ismerősöm a lány facebookon, tudom hogy néz ki ma, meg régebben találkoztunk. Viszont egyre többet álmodok vele, nem szexuális de romantikus álom nagyon. Ez normális?

2015. márc. 6. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Még mindig szereted egy kicsit, ez már így is marad. Boldog életet kívánok neked! :)


Szex, szerelem, békesség,

had nőjön a népesség!

2015. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 egybaba ***** válasza:

Igen - normális.

Az emberek álmaikban dolgozzák fel a múltjukat, a vágyaikat és a félelmeiket. Ez a túlélés egyik fejlődési szakasza az emberiség törzsfejlődésében, és az egyéni személyiségfejlődésben.

2015. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!