Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek a sorsszerűségben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsszerűségben? Hogy akivel találkoznod kell, azzal találkozol?

Figyelt kérdés

27 éves,független nő vagyok.

A munkahelyemen még két hónappal ezelőtt megláttam egy férfit,akivel akkor egy pillanatra összenéztünk,de nekem az a pillanat elég volt ahhoz,hogy rájöjjek,én őt meg akarom ismerni.

Nos,úgy látszik,a sors is így akarta,mert úgy történtek a dolgok,hogy sokszor egymásba botlottunk,ő nézett engem,én pedig néztem őt,és egyszer félve odaköszönt,de azóta már mosolyogva köszönünk egymásnak. :)

Tegnap pedig a főnököm átküldött arra a részlegre,ahol ő van,és ahogy elintéztem a dolgom,odamentem egyik ismerősömhöz beszélgetni,és messziről megláttam Őt.

Észrevett,és odajött egyből,bekapcsolódott a beszélgetésbe,és olyan közvetlenséggel beszélt velem,mintha már ismernénk egymást.

Tetszett a stílusa,és amit szerettem volna,azt megtudtam róla.

Elmesélte,hogy a 2. házasságában él,vannak gyerekei,42 éves,és kövezzetek meg,de számomra nagyon vonzó.

Amikor elköszöntem tőlük,még utánamszólt,hogy bármikor szívesen lát,jöjjek gyakrabban.

Sosem kezdek nős férfival,ez nálam elv,de ő valamiért mégis más nekem,nem tudom megmagyarázni.

Már amikor először megláttuk egymást,én tudtam,hogy itt van valami,és a sors így intézte,de itt még nincs vége,úgy érzem.

Volt már veletek hasonló?



2015. márc. 14. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyenben nem hiszek. Fölösleges ilyen magyarázatokat keresni dolgokra. Erre amúgy a nők hajlamosak, és ezzel próbálják igazolni azt, hogy miért adják fel elveiket...
2015. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 CptTomato ***** válasza:
67%
Nem hiszek.... mert ha a sorszerűség bevált módszer lenne az igazolna rengeteg megcsalást, elhamarkodott kapcsolatokat és házasságot.... arról nem is beszélve hogy azért hogy valakivel találkoz nem kell tenni sokat viszont azért hogy megszerezd ...meg hogy megtartsd nagyon is sokat kell tenni.
2015. márc. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
A sors neki szánt volna, akkor nem lenne nős és nem lenne két gyereke. Ennyi.
2015. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
76%

nem hinném, h bkitől is olyan választ fogsz itt kapni, h igen, ő a másik feled, csak nem jó időben találkoztatok és hasonlók...

Nős és gyermekei vannak. Pont. Nincs értelme tovább ragozni.

2015. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy ő másik felem,csak hogy nekünk találkoznunk kellett,mert dolgunk van egymással.
2015. márc. 14. 08:47
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Baromság, sors nem létezik. Minden ami történik, az tetteknek,véletleneknek, folyamatoknak, reakcióknak a következménye. Neked bejött ez a pasas. Több száz ilyen hasonló van mint ő, lehettél volna másik munkahelyen ahol nem kizárt, hogy belebotlasz egy munkatársadba. Melyik idosebb férfi ne nézegetné meg a fiatal lányokat? Szóval tuti nem te voltál az egyetlen akit aznap megnézett. Butaság hinni a sorsban. Ennyi erővel egy hídról is le ugorhatsz, bízván a sorsban, hogy majd túléled, mert neked még dolgaid vannak az életben bla bla bla. Szoval csak szimplán összefutottál egy olyan emberrel, aki számodra szimpatikus. Ez mindenkivel mindennap előfordúl. :)
2015. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez hülyeség. Sosem tudod meg, hány olyan emberrel nem találkoztál, akivel kapcsolatban ugyanezt érezted volna. Lehet, hogy "A sors" sokkal kevesebb szimpatikus személlyel hozott össze, mint amennyivel elkerültétek egymást - sőt, biztos, ha belegondolunk, hány ember él ezen a Földön, vagy csak ebben az országban. Ilyesmire hivatkozva belerondítani egy házasságba csak kifogás.

(Én is nő vagyok egyébként.)

2015. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi dolgotok lenne ugyan? Ha nős és téged megdönt akkor mást is. Mondjuk, van aki szereti ha csak használják. Na de otthon az asszony, aztán te? Gondold at, biztos többet érsz mint egy kapca rongy. Ha pedig össze is jöttök és elváll, te lehet hogy ugyanígy jársz, látogatsz két gyereket, benned a tudat hogy családot romboltál és benned lehet a félelem, hogy mikor jön az új akivel dolga van.

18/F

2015. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van kérdező.Az én életemben megvolt minden kapcsolatomnak az oka,hogy miért találkoztunk,az életutamat terelték egy irányba.Viszont mivel itt nős férfiről van szó,és eddig még soha nem kavartál ilyen pasival,én már tudom mi lesz itt az ok.Amikor egyszer belemásztam egy ilyen történetbe,azt tanultam meg,hogy soha többé nem szabad kezdeni nős pasikkal :)És szerintem te is ezt fogod ebből megtanulni.Olyanon ne is gondolkozz hogy azért találkoztál vele mert éltek vígan boldogan együtt a halálig.
2015. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Tapasztalt róka lehet, aki rögtön levágta, hogy rámozdultál, és munkahelyi flört gyanánt meg hát, ha te vagy olyan hülye, hogy sorsnak képzeled az állatias vágyakat :D
2015. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!