Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 7 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretem, de nem szerelemmel. Ő viszont nagyon szerelmes. Van/volt itt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Annyira szerelmes akarok lenni, de egyszerűen nem sikerül. Érzem, hogy ez nem szerelem, de nagyon fontos nekem. Nem hiszem, hogy el tudnám engedni. A gondolat, hogy fájdalmat okozok neki, nekem is fáj. Ő úgy gondol rám, mint az igazira, nem akar már senki mást. Annyira nehéz.

2015. márc. 20. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Együtt éltek?
2015. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk, nem élünk együtt
2015. márc. 20. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem könnyű helyzet,viszont ha 7 hónap alatt nem tudtál szerelmes lenni akkor nem valószínű,hogy ez a jövőben bekövetkezne.
2015. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen vele a szex? Kivánod őt?
2015. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Voltam... ennek ellenére elég sokáig húztam vele, de végül szakítás lett a vége.

Legfontosabb az őszinteség. Lehettek együtt akkor is, ha nem vagy szerelmes, de akkor ne áltasd azzal, hogy igen. Mondd el neki ugyanezt, amit ide leírtál.

2015. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most épp ebben a helyzetben vagyok... Fél éve vagyunk együtt... De nagyon jó vele. Közös a hobbink, isteni a szex, őszintén tudunk egymással beszélgetni stb.

22N

2015. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én párszor voltam szerelmes. Lángoló, igazi, szenvedélyes szerelemmel. Akit ennyire szerettem, azok tudtak a legjobban megbántani, a legkisebb apróságokkal is. (ez persze nem általánosítás)

Aztán megismertem egy pasit. Ő szerelemmel szeret, én nagyon szeretem, de nincs lángolás. Inkább tisztelet, szeretet, jó barátság, fantasztikus szex. Ő lett a férjem és a gyerekem apja. Én örülök, hogy józanul tudok gondolkodni, nem borítja az agyamat a lila köd. Nagyon szeretem és nagyon ragaszkodom hozzá.

Egy barátnőm mondja mindig, hogy szerinte fennáll a veszély, hogy egyszer újra szerelmes leszek valakibe és akkor lelépek, hiszen az egy kontrollvesztett állapot. Lehet, hogy igaza van. Elég sok emberrel találkozom (munka miatt is), de eddig nem nagyon volt kísértés. Szimplán boldogsággal tölt el, hogy egy fantasztikus családba megyek haza. Ez persze az én esetem és nem általános... 36/N

2015. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem voltam szerelmes, de nagyon szeretem. 3 éve vagyunk együtt :-)
2015. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez értékrend és hozzáállás kérdése.

El kell döntened, hogy beáldozod-e azt a kapcsolatot amiben Vagy valami bizonytalan érzésért, ami Téged hajt. Ez nem a barátodról szól, és arról hogy esetleg megbántanád...sokkal inkább arról, hogy bevállalod-e hogy nem jársz sikerrel és mindent elvesztesz!!!

Ha fiatalnak és erősnek érzed magad, akkor ki kell lépni a kapcsolatból minél hamarabb, őszintén elmondani az érzéseid a barátodnak és barátságban elköszönni, de egyben bevállalni azt is, ha nem találod meg az "igazit" akkor sem fogod többet nyaggatni...nincs visszaút.

Ilyenkor önzőnek kell lenni, bármennyire i simád és rajong Érted valaki, attól Te még nem feltétlen leszel boldog mellette....csak ha Te is így érzel iránta!!!

37F

2015. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazából ő sem szerelmes...
2023. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!