Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérdezzem meg tőle vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg tőle vagy inkább nem érdemes?

Figyelt kérdés

Végzősök vagyunk és a fiút akivel táncoltam nagyon megkedveltem,de január óta nem beszéltünk. Most lenne egy ilyen érettségivel kapcsolatos dolog amit tőle is kérdezhetek csak lehet hogy én nem jövök be neki és akkor meg majd kiröhög hogy pont hozzá mentem oda....

Szerintetek?

Hogy tudhatnám meg hogy tetszem e neki?



2015. márc. 23. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Te nagyon buta vagy,nem azért szoktak valakit kinevetni mert nem jön be neki az illető,hanem mert vagy vicces ,vagy utálja az illetőt
2015. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, nyugodtan mond el neki.

Én is táncoltam a szallag avatón :)

Hogy hívnak :)

Lehet pont veled táncoltam :)

Nekem is nagyon bejött a táncpartnerem :)

/F

2015. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nemtudom. ha nincs baratnoje. akkor egynormalis fiu sem fog kinevetni.

ha meg megis. akkor jobb is ha elutasitott.

odamesz. beszelsz vele. ha tetszel neki akkor bokolgatni udvarolni fog.

pont :P


18/f

2015. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van veszteni valód?! :)) írj neki ezzel az érettségivel kapcsolatos kérdést aztán, hogy hogy van, stb. Úgyis érezni fogod, hogy tetszel-e neki abból, hogy érdeklődik-e mennyite nyitott a beszélgetésre. Ha meg nem akkor sem vesztettél semmit :)

Sok sikert!

2015. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen pofára esek, meg kiröhög dumákat. Állásinterjúra se mész majd el, mert jaj, kiröhögnek?

Miért röhögne ki a fiú? Azt hiszed, ő nem emberből van? Neki nem esik jól, nem bizsergeti meg a becsvágyát, ha odamegy hozzá egy csaj?

2015. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!