Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azért piszkálnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért piszkálnak mert járok valakivel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Együtt vagyok egy lánnyal, és a többiek (évfolyamtársak) ezért piszkálnak (persze vannak kivételek). Van aki féltékenységből, valaki csak egyszerűen bunkó. Persze ez nem befolyásolja a kapcsolatunkat, csak zavar engem. Megéri "kiosztani" őket, vagy inkább csak simán ne foglalkozzak velük? 14/F

2015. ápr. 7. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha látják, hogy fel tudnak húzni, csak még inkább idegesíteni fognak.
2015. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szard le őket.
2015. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Élvezd, hogy ennyire irigykedned rád.
2015. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) . De azért kérek még válaszokat.
2015. ápr. 7. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szard le őket! Csak irigyek, h neked van vkid, nékik meg nincs! Kiosztani nem érdemes. És ha piszkálnak, csak vigyorogj a képükbe!

Am jó értelmes emberekkel lehetsz körülvéve!

2015. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Ha te boldog vagy úgy, hogy azzal a lánnyal jársz, akkor kit érdekel mit mondanak mások! Ahogy előttem is írták: NAGY ÍVBEN SZARD LE A VÉLEMÉNYÜKET! Kiosztani, az ilyen hülyéket meg nem éri meg, mert úgysem lesz semmi változás.
2015. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel a válaszokkal fölnyitottátok a szemem, hogy tényleg nem éri meg velük foglalkozni. Nehéz lesz, de megígérem hogy megpróbálom! :) Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!