Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szükségem van a segítségetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van a segítségetekre, ti mit tennétek a helyemben? Van értelme folytatni egy ilyen kapcsolatot? Kicsit el vagyok keseredve, tényleg szerethet?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de kérlek olvasd végig!Szóval. 9 hónapja vagyok együtt a barátommal, a kapcsolatunk számomra elég furcsa. Nem olyan, mint amilyennek egy normális kapcsolatnak lennie kellene, legalábbis szerintem. A legnagyobb probléma az idővel van. Én még tanulok, ő már dolgozik, nem lakunk egymástól annyira messze, de közel sem és hétköznap nem tudjuk összehozni a találkozót (főleg inkább miatta), ezért csak hétvégén látjuk egymást. A fő probléma az, hogy hétköznap kb olyan, mintha nem is párkapcsolatban élnék, úgy érzem elhanyagol, alig keres. Ő ezt arra fogja, hogy nincs ideje (ami nagyrészt igaz, mert tényleg sokat dolgozik), viszont az elején is ennyi dolga volt és érdekes módon naponta beszéltünk, volt, hogy többször is, most meg van, hogy 2 nap is eltelik érdemi kommunikáció nélkül, de arra van ideje, hogy eljárjon futni, összefutni valami haverral pár percre, meg tudom is én, de az, hogy esetleg engem felhívjon eszébe se jut. Mielőtt azzal jönnétek, hogy én miért nem keresem, én is szoktam, de egy idő után ez unalmassá vált, hogy nagyrészt én kerestem, meg nem akarom, hogy azt gondolja, hogy ráakaszkodom. Mostanában nagyrészt ő keres, de nem sűrűn, mint mondtam. Nekem ez elég rossz, kb semmit nem tudok vele megosztani, nincs mellettem.

Egyébként ha együtt vagyunk, akkor minden nagyon jó, érezteti velem, hogy szeret, meg vannak olyan hetek mikor kevesebb dolga van és akkor mindig szán rám rendesen időt, de ez sajnos kevésszer van. Én azért is szerettem volna párkapcsolatot, hogy legyen valaki akivel kölcsönösen megoszthatjuk egymással a napi dolgainkat, támogathatjuk egymást, aki tényleg társam a mindennapokban, ehelyett tök egyedül vagyok hétköznap, hétvégén itt van nekem, aztán meg megint semmi. Néha úgy érzem, hogy a 99 problémám mellé szereztem egy 100.at.

Nem tudom mit tegyek, szeretném megoldani ezt, mert tényleg szeretem őt és nagyon megszenvedném, ha szakítanánk, de valamilyen szinten így is szenvedek. :/ Adjatok valami tanácsot. 20/L



2015. ápr. 14. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy voltam mint a palid... velem ez azért volt, mert ha egyszer nem történik semmi említésre méltó akkor szerintem felesleges.

az összefut egy baráttal résznél meg gondolj bele: veled is alig tud találkozni a meló miatt, akkor mi lehet a helyzet a barátokkal? naná, hogy leállok beszélni egy rég látott barátommal.

Abban nem kételkedek, hogy szeret téged.

2015. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én igazából olyan vagyok, hogy bármiről tudok beszélni még akkor is, ha 1 napja beszéltünk utoljára, téma mindig van. Nálam legalábbis. :) Meg azért az ember szereti naponta tartani a kapcsolatot a szeretteivel.
2015. ápr. 14. 20:28
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem üljetek le megbeszélni (ha lesz ideje..), mondd el neki, hogy bánt ez téged. Ha rövidebb ideje lennétek együtt rávágnám, hogy szakíts vele.., de 9 hónap sok idő és így más a helyzet. Először gondold át, hogy te mit is szeretnél valójában, aztán beszéljétek meg. :)
2015. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!