Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

A filmekbe mindig az van, hogy a fiúk elhívják randira a lányt és mindig egy puccos étterembe mennek, minden nagyon romantikus. De nekem még sose volt ilyen! Egyszer voltam puccos éttemrembe, a barátommal az első évfordulónkon.

Van olyan fiú aki ilyeneket csinál? Ő lenne az álompasim :)



2015. ápr. 18. 10:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
-.-'
2015. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Magyarul ez pénz éhes ribizli vagy :D.. Álompasi inkább álompénztárca ....
2015. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
persze, hogy van, én pl szeretek ilyen helyekre járni legfőképp kávézókban és teaházakban beszélgetni mindig elkap egy feeling.
2015. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És miért gondolod, hogy megérdemled ezt?
2015. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
XD igen van. Csak nem mindenki szeret kidobni Ennyi penzt egy lányért... Ami ertheto is. Foleg nem kapcsolat elejen... De ja van néhány
2015. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
és te mit adsz az álom pasiért? két hús darabot meg egy nedves lyukat?
2015. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
En szeretek ilyen helyekre lanyokat elhivni. :D Szeretem ha egy randinak ilyen filmes feelingje van. :)
2015. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Interferencia ***** válasza:
95%
Én nem ilyen vagyok, nem szeretem a túlárazott, puccos, sznob éttermeket. Én is maximum évfordulón vinném a csajt, de szerintem sokkal jobb egy saját kezűleg elkészített vacsora.
2015. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A filmekben sok minden van, de ez a zord valóság :) Egyébként biztos van olyan fiú aki elvinne egy lányt randizni egy puccos étteremben, ha lenne ilyesmire pénzem én is elhívnék valakit, mondjuk a pénz annyira nem gátolna, nem az,hogy sok van, sőt inkább kevés, de egyszer- kétszer megjátszanám ezt az éttermes feelinget, a gond inkább az, hogy nincs olyan nő a Földön, aki eljönne velem.
2015. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez Amerikában divat, meg a filmekben.

Hol van M.o.-n pénze egy puccos étteremre egy 18-23 évesnek?

Én egyszer ettem egy nem is puccos étteremben, de 1 szelet húsért kértek 3.000 forintot.

Majd ha kiérdemli akkor el lehet hívni fölöslegesen kidobni 20-40e forintot hülyeség.

2015. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!