Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csúnyább, zárkózoattabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnyább, zárkózoattabb, kicsit szerencsétlen lány hogyan szerezhet magának párt?

Figyelt kérdés

Csak érdekelnek a vélemények,nem rólam van szó...


Köszönöm.



2015. máj. 10. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Megannyi csúnyább,zárkózottabb,kicsit szerencsétlen fiú van.
2015. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
főleg itt :>
2015. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehezebben.
2015. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de mégis hogyan?
2015. máj. 10. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
ja várj azt hittem nem is rólad van szó cicám :D
2015. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudjuk h rólad van szó, de nem baj nem áruljuk el senkinek.


Először is kor? dolgozol vagy tanulsz?

2015. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:)
2015. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezek az információk, elég kevésnek számítanak "erről a szerencsétlen, zárkózott ismerősödről". Hasonló vagyok én is, csak fiú kivitelbe. :D Próbálj meg olyan társaságban mozogni, ahol elfogadnak minden hibáddal együtt, tudom elég nehéz ilyen társaságot találni, keresd meg miben vagy jó, és segíts az embereknek, vagy próbálj meg abban a dologban tündökölni amibe jó vagy, és ez a többi dolgot amit negatívnak érzel ellensúlyozni fogja. :) :P Meg még, ezt jegyezd meg!!! Akinek problémája van veled, az az ő problémája, és nem a tied. Minek foglalkoznál más problémájával? :P Ha tévedtem és nem rólad van szó, akkor amit leírtam tedd egyes szám harmadik személybe. :D
2015. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó meg aki segítene:


Infó:


Nincs munkája,magányos,zárkózott,társaságba sem nagyon jár,empatikus lélek.

Nem kell senkinek sem amikor ismerkedett a múltban akkor is csak játszottak vele...

2015. máj. 10. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nézz tükörbe!

2. Nevezd meg, mit találsz magadon csúnyának. Egy új frizura, amit profi fodrász,csinál (nem feltétlenül a legdrágább), nagyon sokat dob.

3. Hajszín vizsgálata. Ha fekete vagy, vegyél fel élénk színeket, )fekte hajhoz a piros-fehér fekete egy nagyon ütős kombináció), ha meg világos a hajad, akkor vegyél fel hideg, pasztell színeket. Szőke és barna hajhoz a kék vagy a zöld a nyerő, de sose egyszerre.

4. Képzeld el, hogy modell vagy, és járkálj is úgy. Képzeld el, hogy csinos vagy, szép vagy, és rajtad a világ szeme! Egy 5 perc ilyen gyakorlat sokat dob majd az önbizalmadon.

5.Még több torna, még több aerobik. Alakformálás+önbizalom :)

6. Sz...le, hogy ki mit mond rólad. EGYÉNISÉG vagy, nem nyomi, nem béna.

7. Járj nyílt szemmel, és ne szégyelld elfogadni mások tanácsát. Kívülállóként ,ásnak könnyebben ad az ember tanácsot, mint önmagának.

2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!