Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha össze szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha össze szeretne velem jönni egy fiú, de én nagyon gátlásos vagyok a külsőm miatt?

Figyelt kérdés

Van egy kis problémám, illetve nem is egy, és nagyon önbizalomhiányos vagyok miatta, emiatt félek, hogy csalódást okoznék a srácnak.:/

20/l



2015. máj. 16. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne Veled összejönni, akkor neki nincs baja a külsőddel. :)
2015. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elsovel :)
2015. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg előtte ne nagyon hangoztasd, mert elég lelombozó mástól azt hallani, hogy aki neked tetszik, az szerinte csúnya. Akkor meg főleg, ha ez az illető pont az, aki tetszik. Egyébként az első válaszadó véleményével egyetértek.
2015. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiú is tud erről a problémádról akkor végképp ne legyenek rossz érzéseid meg gátlásaid. Neki valószínűleg így tetszel, hisz össze akar jönni veled. Még ha te nem is vagy megelégedve önmagaddal, adj egy esélyt neki. Ki tudja mi sül ki belőle. Ha neked is tetszik a fiú akkor merj belevágni. Szerintem ha látod az elfogadását és hogy neki így vagy jó akkor te is fel fogsz engedni egy kicsit. Ne zárkózz be! :)
2015. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az aranyos, együttérző válaszokat!:)

Nem tud erről a gondomról a fiú, mert mindenki előtt titkolom és ruhában nem látszik..Ráadásul lelki gondjaim is vannak a szeretkezéssel kapcsolatban, nem csak testi. Nem merem neki elmondani, mert félek hogy elriasztom, pedig nagyon tetszik...

2015. máj. 16. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beszélhetsz erről vele, jobb előbb ezen túl esni. Egyrészt ha jól fogadja te is megnyugodhatsz hisz túl vagy rajta, tudja és minden rendben ha pedig nem akkor nem raboljátok egymás idejét és még most járna a legkevesebb fájdalommal hidd el. :) egy kapcsolat alapja amúgy is a kommunikáció, ha már most nem mersz vele őszinte lenni, akkor mi lesz később? :) Fel a fejjel! Csak bátran! Egy életünk van, inkább azt bánd meg amit tettél, mintha meg sem próbálnád. :)
2015. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb bizonyosodj meg róla h biztosan össze akar e jönni veled.. Aztán ha igen, akkor próbáld összekapni magad, egy nő akkor a legszebb ha van önbizalma. Vegyél rúzst, amilyen színűt akarsz de vegyél :) Ne mackóba járj. Ha félsz akkor nem leszel meggyőző, ha magabiztos vagy Tiéd a világ :D Van egy kis kabalám a Leó, legyen kabalád :D az is számít
2015. máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!