Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem kellett volna szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna szerelmet vallanom? Ő nem tud szerelmes lenni? Csak barátság meg nem működik, és ő a legjobb barátom is.

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, egyetemisták vagyunk, ő fiú én lány. Én vallottam neki szerelmet, de már akkor is furcsán reagált, megijedt, de aztán azt mondta próbáljuk meg. Előtte csak barátok voltunk, de nagyon közeliek, sokszor hozzám is ért és mosolygott rám ezért gondoltam úgy, hogy többet érez irántam. De úgy érzem most erőltetett a kapcsolatunk, visszacsinálni meg nem tudom hogy lehetne, nem hiszem hogy újra csak barátok tudnánk lenni. Ő sokszor mondja azt, hogy majd jó lenne úgy együttélni hogy csak barátok vagyunk. Nem érdeklik a lányok, csak hozzám közeledik úgy, de abban sem nagyon érzem az érzelmet, inkább csak testi dolog, de erről nem akar lemondani. Ő próbál úgy csinálni mintha szerelmes lenne de ezt se érzem igazinak, inkább mintha csak erőltetné az egészet. Mintha félne az érzésektől vagy csak nem lennének neki. Nem egy jó érzés, köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 17. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélned kell vele erről,mert egy idő után ez teljesen tönkre teheti az egymáshoz való hozzá állásotokat. Lehet érdemes lenne át váltani egy barátság extrákkal dologra,hisz most sincs másképp,csak épp szerelmet szinlel,ha szinleli. Akkor legalább öszintébb lenne az alap. És utánna szépen visza lehet venni az extrákból is. Igazábol akkor leszz ebből probléma ha valamelyik oldalon belép egy harmadik.
2015. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!