Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért pont az én barátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont az én barátnőmre hajt ha már nem bír a vérével?

Figyelt kérdés

Volt egy kis románcom egy fiúval. Inkább csak amolyan testi lelki jó barát volt. Én régen többet éreztem iránta de lett barátnője így leálltam a dologról (ő nem tudta hogy titokban rajongtam érte de talán érezte)

Barátként tartjuk még a kapcsolatot bár még ugyanúgy bókol, néha megpróbált megkörnyékezni annak ellenére hogy meg van még a barátnője.

Nekem is van már párom most már, így nem is akarok tőle semmit barátságon kívül.

A múltkor el akartam vele kicsit beszélgetni baráti alapon, ő végig a barátnőjéről áradozott és mutogatta nekem róla a szexis fotókat, ugyanakkor megpróbált ismét a közelembe férkőzni de visszautasítottam. Furán viselkedik.

Legutóbb egy bulin ráhajtott a legjobb barátnőmre is.. kicsit kínos nekem ez. Már tényleg nem akarok tőle semmit de ettől függetlenül ezt nem érzem egészségesnek. Kiábrándító. Miért nem máshonnan próbál magán szeretőt találni, nem értem az ilyet. (barátnőm nem adta be neki a derekát még)


2015. máj. 31. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet semmi köze ennek hozzád, csak megtetszett neki

ne is foglalkozz vele és ha továbbra is így viselkedik veled, lehet jobb lenne ha nem lennél a barátja

2015. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tuti megszakítom vele a kapcsolatot, ennek így nincs értelme. Csak nem fér a fejembe hogy pazarolhattam ilyen pasira egyáltalán időt,megbuktam emberismeretből kicsit, talán más majd ért hozzá.
2015. máj. 31. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Neki teljesen mindegy,hogy a barátnőd-e,vagy a legjobb barátnőd-e,vagy hogy mit érzel,mit gondolsz,mi esik rosszul,mi nem,mit gondolsz róla.Ő az ösztönei által vezérelve él és cselekszik.Soha nem az fog neki számítani,hogy az adott lány mit gondol,mert nem érdekli.Csak az érdekli,hogy neki jó legyen.Nem vesztesz vele sokat,ha elengeded az életedből.Mindenki találkozott már pár ilyennel.
2015. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!