Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt hogy szakitottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy szakitottatok valakivel, aki utanna edzeni kezdett, minden szempontbol tokeletes lett es valami ujra fellangolt bennetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Baromira nem érdekel az ilyesmi. Ahhoz, hogy nekem valami minden szempontból tökéletes legyen, semmi köze az edzésnek.
2015. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, az exem. Kidobott, merthogy dagadt vagyok. Az nem zavarta, hogy pcos miatt híztam szinte pillanatok alatt, pedig tudta, hiszen az elején még ő kísért orvoshoz.

Aztán összeszedtem magam, ő meg megjelent, hogy "most már szexi vagy, így már tetszel".

Nyilván elhajtottam. Ha akkor képes volt emiatt kidobni, akkor nem szeretett igazán. Persze külön fájt, hogy nem is tehettem az ügyről. De komolyan, legközelebb majd akkor dobott volna ki, amikor eltöröm a lábam, mondván így nem tudok járni és nem vagyok neki tökéletes? Hagyjuk már...

2015. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!